Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Promo na game pass


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19193
  • 55418
  • 749

Promo na game pass


@Piotrekk85napisał(-a)
Mało kto narzeka na gry na mobilnym Orange.

Bo pewnie mało kto gra na mobilnym internecie, chyba że s gry typu empires & puzzles, gdzie nie jest wymagany szybki internet.

Anonim

Nie dotyczy

Promo na game pass

Wiesz no można przyznać wiele racji Piotrkowi, ale tak szczerze - jaki sens ma robienie promocji dla graczy, kiedy Orange jako jedyny dostawca (podkreślam to - żeby nie było wątpliwości) - pakiety do serwerów w Warszawie i nie tylko kieruje przez zagranicę?

To tak, jakby wstawiać nowe, ładne drzwi na stare, kiepskie zawiasy. Niby ładnie wygląda (prędkość, technologia), ale działa uciążliwie (pingi w grach). Można sobie jedynie pooglądać na Twitchu właśnie, bo jest bezpośredni styk w Warszawie. Ale czy nie powinno tak być w grach?

 

Ja rozumiem wiele, ale promocje dla graczy kiedy pingi są lekko mówiąc kiepskie, to jest lekka hipokryzja.

Nawet w kablówkach, mobilkach czy radiówkach (w sumie to samo) ruch zostaje w kraju, a pingi są nieco lepsze od światłowodowego łącza Orange. Więc no 😕

 

Nie jest to fajne. Należy się + za Game Pass itp., ale 10 minusów za peering i routing.

 

______________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 330
  • 1

Promo na game pass

Zgadzam się z rozmówcami, sprawdzałem u siebie pingi w League of Legends, u mnie ping jest przeważnie w okolicach 70 ms, co jest nie najgorszą wartością. Szkoda, że tak mało gier jest w pakiecie, chociażby brak usług streamingowych, bo GeForce Now jest na Androida i niedługo będzie Xcloud, więc to jest lepsza opcja niż Clash Royale czy Harry Potter. Plusem za to jest Twitch czy discord, nic poza tym. Jak będę miał czas to sprawdzę stream Twitch czy powiększa ping w grze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Promo na game pass

Sprawdzałeś to na mobile czy na neo?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 330
  • 1

Promo na game pass

Na mobile, Neo nie mam, bo zrezygnowałem z tego paździerza, ja mam blisko BTS, mieszkam na małej wsi 100 mieszkańców, przez co BTS cały dzień oferuje 60 Mbit prędkości.