Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z logowaniem Orange Flex


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Problemy z logowaniem Orange Flex

Witam. Mam problem dotyczący logowania do Orange Flex. Kilka dni temu zarejestrowałem konto poprzez Google i wszystko pięknie działało do czasu gdy zarejestrowałem kartę sim i kupiłem pakiet 30 zł. W tym momencie nie mogę się już zalogować na swoje konto Orange Flex, ciągle błąd logowania. Wydałem pieniądze a nie mogę korzystać z usługi. Co z tym faktem mam zrobić? Ktoś też tak miał, czy tylko to nieszczęsne logowanie przez Google nie działa 😞

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Problemy z logowaniem Orange Flex

@arczibald nigdy jakoś nie ufałem logowaniom przez inne serwisy. Zawsze wybieram logowanie na e-maila i nigdy nie ma z tym problemów. Tobie też takie rozwiązanie polecam.

Natomiast skoro zaistniał problem, to proponuję założyć nowe konto FLEX na e-maila, oczywiście bez aktywacji nowego numeru. Po rejestracji wejść w apce na czat i napisać, jaką jest sytuacja z kontem, niech to zweryfikują i poprosić o przeniesienie konta na nowy adres e-mail, na którym obecnie piszesz na czacie. Takie podmiany można wykonać, sam prosiłem konsultanta o taką zamianę. Nie było problemów.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problemy z logowaniem Orange Flex

@arczibald jak tam, udało się zalogować do Flexa?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problemy z logowaniem Orange Flex

@ketrasaArtur  Jeśli mnie pamięć nie myli, to te "inne metody logowania", de facto to też logowanie z użyciem kont e-mail, tyle że wcześniej użytych do założenia kont w tych serwisach (jak to określiłeś).