Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podpięcie karty płatności - kilka numerów

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Podpięcie karty płatności - kilka numerów

Czy da się podpiąć jedną kartę płatności do kilku numerów zarejestrowanych na mnie wszystkie osobno

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Podpięcie karty płatności - kilka numerów

Wobec wątpliwości @Anonim zaręczam, że można do dwóch różnych Planów (dwie karty Flex) wskazać tę samą kartę płatniczą. W celu potwierdzenia tej tezy dokonałem dzisiaj aktywacji kolejnego numeru na swoje dane osobowe (dostęp do dokumentu potwierdzającego tożsamość) w nowym Planie. Wcześniej używanemu zmieniłem dzisiaj kartę płatniczą, po to żeby tę samą kartę wskazać jako źródło środków dla nowego numeru (Planu).  Załączam zrzuty ekranu na których widać, te same dane karty (oczywiście tylko tyle co ujawnia aplikacja) i to, co różni zrzuty - jeden pokazuje, że numer ma już wznowioną opłatę (kolejne pobranie) i po drugie, na potwierdzenie faktu, ze jest używany dłużej niż miesiąc, bo widoczna jest informacja, że dostałem kasę "za polecenie", a na drugim, że pobranie środków nastąpiło dzisiaj - aktywacja numeru.

Widać też, że  aplikacja Revolut informuje mnie o czymś - ikonka u góry ekranu.

mój pierwszy numer Flexmój pierwszy numer Flexnowym numer Flex - dzisiaj aktywowanynowym numer Flex - dzisiaj aktywowany

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Podpięcie karty płatności - kilka numerów

Witam z tego co orientuje się tylko pod jeden może być podpięty .

Anonim

Nie dotyczy

Podpięcie karty płatności - kilka numerów

@Citi2017 

A jest to gdzieś napisane bo przeglądam regulaminy i nie widzę tego zapisu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podpięcie karty płatności - kilka numerów

Kartę chyba może podpiąć na kilka kont. Ważne by dane autoryzacyjne były ok.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Podpięcie karty płatności - kilka numerów

@Anonim da się podpiąć na kilka kont. Aby tylko przeszła autoryzacja.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Podpięcie karty płatności - kilka numerów

Wobec wątpliwości @Anonim zaręczam, że można do dwóch różnych Planów (dwie karty Flex) wskazać tę samą kartę płatniczą. W celu potwierdzenia tej tezy dokonałem dzisiaj aktywacji kolejnego numeru na swoje dane osobowe (dostęp do dokumentu potwierdzającego tożsamość) w nowym Planie. Wcześniej używanemu zmieniłem dzisiaj kartę płatniczą, po to żeby tę samą kartę wskazać jako źródło środków dla nowego numeru (Planu).  Załączam zrzuty ekranu na których widać, te same dane karty (oczywiście tylko tyle co ujawnia aplikacja) i to, co różni zrzuty - jeden pokazuje, że numer ma już wznowioną opłatę (kolejne pobranie) i po drugie, na potwierdzenie faktu, ze jest używany dłużej niż miesiąc, bo widoczna jest informacja, że dostałem kasę "za polecenie", a na drugim, że pobranie środków nastąpiło dzisiaj - aktywacja numeru.

Widać też, że  aplikacja Revolut informuje mnie o czymś - ikonka u góry ekranu.

mój pierwszy numer Flexmój pierwszy numer Flexnowym numer Flex - dzisiaj aktywowanynowym numer Flex - dzisiaj aktywowany

Anonim

Nie dotyczy

Podpięcie karty płatności - kilka numerów

A jak podpinam 1 kartkę płatniczą pod dwa numery (plany) czy można korzystać na obu Polecaj Zarabiaj ? 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Podpięcie karty płatności - kilka numerów

tak, bo to jest na numer a nie na kartę płatniczą przypisane