Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiety dodatkowe w roamingu UE dla Rodziny

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 56
  • 0

Pakiety dodatkowe w roamingu UE dla Rodziny

Pokaż szczegóły
Screenshot_2020-01-26-04-21-57.png

No właśnie zobacz na tą grafikę, powyżej. 🙂

0 GB neta - nigdzie nie napisałem, że tego nie zauważyłem. Zobacz proszę co jest napisane pod netem: ,,#protip: Chcesz dodać GB do tego Planu? Prześlij je ze swojego Planu!”.

I tak właśnie przesyłam GB, ale co z tego, skoro neta będę mieć tylko w kraju?

Stąd mój komentarz. Oferta jest atrakcyjna, ale trzeba przejrzeć właśnie takie niuanse.

 

<Powyższy post wydzielony z tematu Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15 - moderator Rafał>

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 25
  • 1

Pakiety dodatkowe w roamingu UE dla Rodziny

Odpowiem sam sobie, bo Flexowcy o tym oficjalnie nie poinformowali.

Po ostatniej aktualizacji aplikacji, odblokowała się opcja dodawania większej ilości numerów do rodziny. Aktualnie zleciłem dwa, przeniesienie zostało potwierdzone, zobaczymy jak to się powiedzie w praktyce 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15

@Kris13 pakiety dodatkowe w roamingu UE dla Rodziny możesz dokupić tak samo jak na koncie głównym.

Są dwie opcje:

  • 0,5 GB w UE za 8 PLN
  • 1 GB w UE za 15 PLN

Oba pakiety są ważne do końca odnowienia planu.

Jest jeszcze opcja udostępniania internetu w roamingu ze swojej karty SIM. W tedy swój smartfon ustawiasz jako router.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 56
  • 0

Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15

Niestety kolejna przykra niespodzianka na drodze do Flex Rodzina. Chciałem przenieść 3 numery. Okazuje się to niemożliwe w jednym miesiącu.

Zleciłem przeniesienie pierwszego numeru. W Plush mam okres wypowiedzenia równy miesiąc. Myślę, że to nie jest nic nadzwyczajnego. Plus potwierdził przeniesienie 11 marca. Dostałem numer listu przewozowego DPD. Myślałem, że wtedy będę mógł dodać w aplikacji kolejne numery. Nic bardziej mylnego. Emotikon: sfrustrowany
Kontaktowałem się przez Chat. 12 marca będę mógł złożyć zlecenie przeniesienia kolejnego numeru. Czyli 3 miesiące będę przenosić numery do Flex. Czy to jest ta ultra nowoczesność? Słabo. .


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Flex Rodzina - Dodatkowy numer Plan 15

@Kris13 , dziękuję za informację. Myślę że można przekazać do @Michał_FLEX @Maciej_FLEX @Mariya_FLEX  

 


Ekspert AMA
  • 152
  • 402
  • 115

Pakiety dodatkowe w roamingu UE dla Rodziny

Cześć, ta opcja niedługo się pojawi. Dzięki za info, że jest ona potrzebna, bo mieliśmy wątpliwości!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 25
  • 1

Pakiety dodatkowe w roamingu UE dla Rodziny

Dzień dobry

 

Stoję dokładnie przed tym samym problemem (nie da się jednocześnie więcej numerów przenieść do flex). Czy coś zmieniło się już w temacie?

 

Pozdrawiam


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 25
  • 1

Pakiety dodatkowe w roamingu UE dla Rodziny

Odpowiem sam sobie, bo Flexowcy o tym oficjalnie nie poinformowali.

Po ostatniej aktualizacji aplikacji, odblokowała się opcja dodawania większej ilości numerów do rodziny. Aktualnie zleciłem dwa, przeniesienie zostało potwierdzone, zobaczymy jak to się powiedzie w praktyce 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 50
  • 1

Pakiety dodatkowe w roamingu UE dla Rodziny

Również zapytam, bo ta oferta tylko z pozoru wygląda przejrzyście:

1. Chce przenieść swój numer do FLEX i dodatkowo 3 numery, aby stworzyć opcję rodzinną- razem cztery numery (wszystkie numery są na mnie w Orange na Kartę). Mogę to zrobić za jednym zamachem w jednym dniu? Jeżeli nie, jak by to wyglądało w praktyce? Co miesiąc po jednym numerze można dokładać czy jakoś inaczej?

2. Dodatkowe numery w planie rodzinnym nie mają nadal żadnego limitu GB w ramach roamingu?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 25
  • 1

Pakiety dodatkowe w roamingu UE dla Rodziny

Ja zrobiłem taką operację z trzema numerami, jak tylko pojawiła się taka możliwość.

 

W praktyce wygląda to tak, że dodać kolejny numer możesz, jak operatorzy się dogadają i potwierdzona zostanie data przeniesienia (do kilku godzin w przypadku przejścia między różnymi operatorami). Można też wybrać sobie konkretną datę aktywacji numerów w Flex jeśli masz taką możliwość. Ja tak zrobiłem, żeby się wszystkie plany jednocześnie rozpoczynały. Przeniesienie następuje parę minut po północy, trzeba aktywować każdy numer w aplikacji.

 

Ja osobiście po przeniesieniu miałem problemy techniczne z dwoma numerami (kłopoty z połączeniami tel., brak sygnału itp.). Nie wiem czym były spowodowane, ale musiałem w środku nocy ratować się kontaktem z czatem, bo telefony były bardzo potrzebne. Problem został rozwiązany po kilku godzinach.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pakiety dodatkowe w roamingu UE dla Rodziny

@jurak w przypadku przeniesienia numeru z Orange na kartę do FLEX, będzie taki samo, jak opisał @Almond, tylko szybciej, bo numery są już w Orange i nie trzeba przenosić od innego operatora. W dodatku zostają tesame karty SIM i całe przeniesienie zrobisz jednego dnia.