Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 823
  • 9

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)

W salonie nie będą widzieć nić związanego z Flexem.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2436
  • 10095
  • 91

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)

@ania_aniato musisz nadal zgłaszać problem techniczny na Flex czacie. Może nie są aktualizowane dane po migracji albo warunki nie są zaktualizowane po migracji na plan 30 zł 🙂 @ania_ania musisz wszytko dokładnie opisać na Flex czacie jakie czynności wykonałaś po swojej stronie 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 44
  • 1

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)

@Pablo5 niestety ale z czatem już działam od 16 marca... Bez skutku 


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2436
  • 10095
  • 91

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)

@ania_aniatą nową kartę próbowałaś do innego telefonu przełożyć i sprawdzić.  @ania_ania znalazłem jeszcze takie sposoby rozwiązania problemu. Spróbuj może się uda. Sprawdź  czy w Twoim telefonie nie jest przypadkiem włączony tryb samolotowy (airplane mode), który często blokuje dostęp do Internetu. Upewnij się, że pakiet danych nie został w pełni wykorzystany i posiadasz aktywną transmisję. Jeżeli po wykonaniu powyższych czynności, Internet w telefonie nie działa nadal, możesz wypróbować jeszcze inny sposób. Wyjmuj baterię na włączonym telefonie, a następnie przytrzymaj przycisk zasilania przez około 30 sekund. Włóż baterię z powrotem i uruchom telefon.

Niekiedy konieczne może okazać się przywrócenie ustawień fabrycznych smartfonu. Zanim zdecydujesz się na ten krok, upewnij się, że punkt dostępu APN dla Internetu został poprawnie skonfigurowany w Twoim telefonie. To bardzo częsta przyczyna pojawiających się problemów z Internetem 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 44
  • 1

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)

Teraz przetestowałam moją kartę w dwóch innych telefonach i tablecie. Nigdzie nie działa.

Każda inna karta działa w moim telefonie. Flex od mojego męża w moim telefonie działa bez problemu. Moja karta w jego telefonie też nie działa.

@Pablo5 nie mam włączonego trybu samolotowego. Mam włączoną transmisje i 30GB do wykorzystania.

 

Z tą baterią to się chyba zagalopowałeś za bardzo 😉

 

________________
* Poprawiłem czytelność wpisu – moderator Michał


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2436
  • 10095
  • 91

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)

@ania_aniamoje pomysły się wyczerpały. To jedynie musisz cały czas zgłaszać problem na Flex czacie 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2114
  • 11891
  • 54

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)

@ania_ania to zmień plan na wyższy i sprawdż, może jakiś bug masz w usługach, raz w miesiącu/ cyklu rozliczeniowym można zmienić plan we Flex.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 44
  • 1

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)

@IreneuszCD plan zwiększony na wyższy niestety dalej bez internetu 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2114
  • 11891
  • 54

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)


@Pablo5napisał(-a)

@ania_ania(ciach) możesz wypróbować jeszcze inny sposób. Wyjmuj baterię na włączonym telefonie, a następnie przytrzymaj przycisk zasilania przez około 30 sekund. Włóż baterię z powrotem i uruchom telefon.

Niekiedy konieczne może okazać się przywrócenie ustawień fabrycznych smartfonu. Zanim zdecydujesz się na ten krok, upewnij się, że punkt dostępu APN dla Internetu został poprawnie skonfigurowany w Twoim telefonie. To bardzo częsta przyczyna pojawiających się problemów z Internetem 🙂


Smartfon ma akumulator trudno dostępny i prędzej uszkodzi go, niż wyciągnie 😎

Więc nie doradzam takich operacji! 

Można telefon przywrócić do ustawień fabrycznych, ale sądzę że zmiana planu we FLEX, pomoże 😎


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2436
  • 10095
  • 91

Orange flex brak internetu po automatycznej migracji na plan 30zł (z 25zł)

Ok @IreneuszCD. @ania_ania to zmień plan tak jak pisze @IreneuszCD  🙂