Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieaktualne opisy w działaniu linków Flexa

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nieaktualne opisy w działaniu linków Flexa

Testowałem na laptopie działanie strony flex.orange.pl pod kątem opisu sposobów dotarcia do czatu Flexa. O ile dawniej mogłem bez aplikacji Flex tak uczynić, tak teraz te opisy mijają się z rzeczywistością. Może @Remi temu się przyjrzy. Dołączam stosowne wycinki ekranu, ciepłe jak bułeczki Krasińskiego😀FAQ FLEX.JPGPomoc Flex.JPGwebowy czat Flexa.JPG

Testy poczyniłem, ponieważ jeden z naszych forumowiczów miał (ma) problemy z czatem Flexa, a na każdą z metod rozwiązania Jego problemu, każda z nich kończyła się fiaskiem. Może będzie trzeba zgłosić pomysł nt. czatu w wersji webowej, który działał dawniej bez aplikacji Flexa?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Nieaktualne opisy w działaniu linków Flexa


@bronzubnapisał(-a)

@cx  możesz poprzeć to screenem? Bo u mnie działało wcześniej, a teraz nie i to jest nie tylko moja opinia z ostatnich kilku dni. Mam do dyspozycji Edge i Chrome. Obie zaktualizowane na Windows 10, a także regularnie czyszczone. System operacyjny "twierdzi" cały czas, że jest wszystko ok. Może, lub być może, uBlock Origin miesza, ale przedtem też był aktywny. Dla pewności, sprawdzę bez niego😊


Proszę 

D32FAAAE-420E-4684-B2D0-EFF67E985387.jpeg

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Nieaktualne opisy w działaniu linków Flexa

Cześć. Ja nie do końca rozumiem o co Ci chodzi, co się mija z celem i nie działa ? Jak XVI się widget czatu po zalogowaniu nie pojawia to masz coś zrąbane z przeglądarka u mnie dziala na Chrome i firefox


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nieaktualne opisy w działaniu linków Flexa

@cx  możesz poprzeć to screenem? Bo u mnie działało wcześniej, a teraz nie i to jest nie tylko moja opinia z ostatnich kilku dni. Mam do dyspozycji Edge i Chrome. Obie zaktualizowane na Windows 10, a także regularnie czyszczone. System operacyjny "twierdzi" cały czas, że jest wszystko ok. Może, lub być może, uBlock Origin miesza, ale przedtem też był aktywny. Dla pewności, sprawdzę bez niego😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Nieaktualne opisy w działaniu linków Flexa


@bronzubnapisał(-a)

@cx  możesz poprzeć to screenem? Bo u mnie działało wcześniej, a teraz nie i to jest nie tylko moja opinia z ostatnich kilku dni. Mam do dyspozycji Edge i Chrome. Obie zaktualizowane na Windows 10, a także regularnie czyszczone. System operacyjny "twierdzi" cały czas, że jest wszystko ok. Może, lub być może, uBlock Origin miesza, ale przedtem też był aktywny. Dla pewności, sprawdzę bez niego😊


Proszę 

D32FAAAE-420E-4684-B2D0-EFF67E985387.jpeg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nieaktualne opisy w działaniu linków Flexa

@cx , widzę i wierzę, bo ja doszedłem do czata takim sposobem, jak na wycinku. Opisałem i zostało zrobione zgłoszenie do IT. Jednak testowałem dalej, bo nie dopuszczałem myśli, że bloker akurat tylko w Orange napotyka na takie oportunistyczne zachowania. Nie ma żadnego innego serwisu, gdzie byłyby kłopoty. A jednak, ten Flex oparł się uBlock Originowi i gdy go wyłączyłem, ta podwójna ikonka natychmiast się pokazujeFlex Pomoc.JPGczat.JPG

@cx , dlatego masz ode mnie rozwiązanie😊 Natomiast nigdy nie zgodzę się na tendencyjne zachowanie Flexa gdy użytkownik ma prawo do blokowania niechcianych, dodatkowych i zbędnych śmieci, które programiści muszą uwzględniać w polityce firmy. Poczekam też na reakcę działu IT Flexa na to zgłoszenie z czata.