Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cudowne przekształcenie planu mimo braku środków na koncie głównym

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Cudowne przekształcenie planu mimo braku środków na koncie głównym

Jeszcze parę dni temu sprawdzałem stan kont, ponieważ zbliżał się termin kolejnej płatności za plan za 25 zł. Tyle też środków posiadałem, aż tu nagle zdziwiłem się dzisiaj, że plan doznał "dofinansowania" i pomimo widoczności w historii płatności, że został terminowo opłacony plan za 25 zł, jest już planem za 30 zł. Było opisywane (tak to zrozumiałem), że jak będzie się regularnie opłacać ten stary plan za 25 zł i bez przerw, to nie zostanie zmieniony. Do 26 marca więc tak to widziałem naocznie, logując się na konto. Jak to możliwe, że mimo braku środków w kwocie 5 zł (płacę BLIK-iem), jednak widzę plan jako wersja za 30 zł? Sfinansowano bez mojej wiedzy brakującą kwotę, czy metodą faktów dokonanych zostałem wciągnięty na wyższą "półkę"? Kompletnie zbaraniałem!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Cudowne przekształcenie planu mimo braku środków na koncie głównym

@bronzub nie napisałeś, czy to nie chodzi o FLEX? Jeżeli tak, to sam wiesz, że plan za 25 zł już jest zmieniony na plan za 30 zł. Po zmianie Orange dla takich klientów wprowadził promocję na jeden cykl rozliczeniowy. Plan zmieniony na 30 zł, ale przez jeden miesiąc płacisz za niego 25 zł. W następnym cyklu zapewnij już środki w wysokości 30 zł. Inaczej plan nie odnowi się. Żeby była ciągłość aktywnego numeru proponuję zapewniać środki przynajmniej na opłatę za minimum dwa kolejne plany. Czasami się można zagapić lub wystąpią inne nieprzewidziane sytuację, a numer bez odnowienia planu po 24 godzinach jest zawieszany.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Cudowne przekształcenie planu mimo braku środków na koncie głównym

@bronzubdobrze  myśle że korzystasz z oferty Orange Flex 🙂Ten plan za 25 złoty już nie istnieje, został zniesiony teraz będziesz płacił 30 zł  🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Cudowne przekształcenie planu mimo braku środków na koncie głównym

@bronzub Bo teraz ten plan tyle kosztuje, ale jak utrzymasz aktywny go to będziesz i tak za niego 25 płacił 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Cudowne przekształcenie planu mimo braku środków na koncie głównym


@cxnapisał(-a)

@bronzub Bo teraz ten plan tyle kosztuje, ale jak utrzymasz aktywny go to będziesz i tak za niego 25 płacił 


Niestety nie, w kolejnym okresie rozliczeniowym zapłaci już 30 zł. 

@bronzub to pewnie prezent marcowy 😎

W Kwietniu zapłacisz według nowej stawki, bo plan za 25zl już nie istnieje. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Cudowne przekształcenie planu mimo braku środków na koncie głównym

@bronzub nie napisałeś, czy to nie chodzi o FLEX? Jeżeli tak, to sam wiesz, że plan za 25 zł już jest zmieniony na plan za 30 zł. Po zmianie Orange dla takich klientów wprowadził promocję na jeden cykl rozliczeniowy. Plan zmieniony na 30 zł, ale przez jeden miesiąc płacisz za niego 25 zł. W następnym cyklu zapewnij już środki w wysokości 30 zł. Inaczej plan nie odnowi się. Żeby była ciągłość aktywnego numeru proponuję zapewniać środki przynajmniej na opłatę za minimum dwa kolejne plany. Czasami się można zagapić lub wystąpią inne nieprzewidziane sytuację, a numer bez odnowienia planu po 24 godzinach jest zawieszany.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Cudowne przekształcenie planu mimo braku środków na koncie głównym

@Pablo5 , @cx , @IreneuszCD  i @ketrasaArtur , próbowałem w czeluściach odnaleźć tę "zagwozdkę", bodajże oznaczoną maleńką uwagą 1 i niestety, poległem. Teoretycznie, nie mając wystarczających środków (brakujące 5 zł w głównym planie Flexa), nie mogliby mi aktywować jako nowy za 30 zł od 26 marca. Ale skoro @ketrasaArtur  twierdzisz, że było spowodowane to miesięcznym okresem promocyjnym, to pewnie dlatego przeszło. Wychodzi więc na to, że starannie pilnowane posiadanie wystarczających środków na aktywację planu za 25 zł, nie uchroniło mnie od porażki. Muszę się więc z tym przespać. Dwa inne rodzinne numery po 15 zł każdy bez GB, miałyby więc do podziału po jakieś 14 GB w cyklu miesięcznym, a bronzub dopłacałby to tego "interesu" tylko 5 zł więcej. Albo ze sknerstwa odrzucić je i niech poczują, że 12 x 5 to dla mnie forsa na lotto...mi to lotto (na razie)😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Cudowne przekształcenie planu mimo braku środków na koncie głównym

@bronzub lepiej mieć trochę kasy na koncie FLEX 😎

Choć przed odnowieniem planu, będzie powiadomienie 😎

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Cudowne przekształcenie planu mimo braku środków na koncie głównym


@cxnapisał(-a)

@bronzub Bo teraz ten plan tyle kosztuje, ale jak utrzymasz aktywny go to będziesz i tak za niego 25 płacił 


@cx , jak znajdziesz w moich wpisach screena, w którym ja coś w ten deseń tak zrozumiałem, to będę się z twórcami Flexa wykłócał, że jest jak mówisz. Nikłe szanse, że tak jest.