Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 1

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

A miał ktoś tak ?:)

 

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404 w aplikacji  Flex .

Minęło raptem  parę godzin od dostania powiadomienia o braku środków smsem , ale nie 24h. To minie dopiero jutro koło 4 rano 😜  A już od rana klikam klikam i nic XD  Zawsze po tym sms wystarczyło zasilić BLIK byle wyrobić się w ciągu 24h.

 

 

Dziś rano miał się odnowić pakiet Flex 😉  Za mało środków zostawiłem na koncie Blik pewnie lub  nie zmieniłem  karty na nową ważność karty się skończyła .

Zawsze po otrzymaniu sms o braku środków wystarczyło opłacić  w ciągu 24h i wszystko wracało do normy.

Mam  środku  obecnie na plusie  jak i alternatywnie dodaną nową kartę . 


Czy środki z automatu zostaną pobranie jeszcze dziś jakaś próba? Jak już na koncie są środki dodatnie i większe  niż opłata miesięczna ?

Na czacie   kazali czekać 10 minut i  powtórzyć płatność . Jednak ciągle mam błąd 404 🙂 

 

Na szczęście dzwonienie nadal działa i odbieranie 😉 

 

Czy jest opcja ,żeby nie czekać aż techniczny rozwiążą problem do trzech dni ?:D Jest już zgłoszenie złożone przez czat.

Ewentualnie czekać do jutra aż pojawi się odnów pakiet przycisk . Jak już środki są na koncie i czekają ? A nie minęła nadal doba 🙂 

 

Czy jedną opcją jest klikanie ponów płatność ,która  nic nie daje testowane od rana XD  Nie ważne czy z plusowego salda na koncie czy   z nowej  karty bankowej .Weryfikacje 1 zł przeszła dziś 😉 

 

 

I co to jest ten zwrot techniczny  na  kwotę  miesięcznej opłaty ?:) Czy  jednak ściągnęło kwotę  bo miałem blika na plusie jednak ? Czy zwracają kwotę ,która ściągnęli z karty w której skończyła mi się ważność?  🙂  Pierwszy raz na koncie mam jakiś dopisek zwrot techniczny 😜 

 

 

Screenshot_20220725-083153.pngScreenshot_20220725-085511.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 1

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

Spróbowałem teraz nic nie zmieniałem i pykło XD

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

@voodoo zaktualizuj apkę, jest obecnie nowa wersja 55.0.2.

Jeżeli chcesz płacić z wirtualnego portfela za plan, to ustaw jako domyślną płatność. Powinna zostać pobrana.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 1

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

Nowszej mi nie wyszukuje 🙂 

Wersja 54.2.3

Data aktualizacji  28 czerwca 2022

 

W google sklepie powinna być nowsza? Nie wyskakuje mi żadna aktualizacja 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

@voodoo już było kilka aktualizacji flex od Twojej wersji. Pewnie to jest przyczyną, że płatność za plan nie chce przejść. Sprawdź na innym spartfonie.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 1

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

A da się gdzieś pobrać to nową apke ze strony  Orange w apk ? ?

 

Android 12 i nie wykrywa mi innej wersji apki niż tą co pisałem 🙂  Dziwne  🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

@voodoo jak miałem problemy z pobraniem najnowszej wersji apki FLEX ze sklepu Google Play, to zainstalowałem sobie AppGallery Huawei-a. Tu zawsze odrazu da najnowsze wersje.

Ze strony Orange nie pobierzesz apki, bo odsyła do sklepu Google Play.

Często aktualizacja apki nie jest udostępniana wszystkim jednocześnie, więc trzeba czasami odczekać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

@voodoo Kiedy robiłeś te operacje? W weekend była przerwa techniczna 🙂 Może coś w bluemedia i nie realizowali doładowań?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 1

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

Dziś rano próbowało środki pobrać koło 4 🙂

 

I nie wiem czy nie miałem tyle na tym extra koncie Blik 🙂 Czy karta była podpięta co straciła w końcu ważność.

Teraz mam i środki extra do przodu na tym koncie doładowanym BLIK na dużym plusie . Jak i świeża karta  wpięta co przeszła 1zł księgowanie dziś 🙂 

 

I pierwszy raz na koncie mam zwrot techniczny  na wartość Planu.

Tak ,że nie wiem do końca co się dziś zadziało 😜

 

Według chatu jak już mam środki na plusie to powinna odbyć się próba pobrania. Wersja apki nie ma nic do tego 😜 Jednak od rana klikanie  w ponów płatność wywala tylko error 404 w apce 😄 A nowszej android 12 mi nie wyszukuje . Nawet po odinstalowaniu apki .

 

A nie chce czekać do jutro i odnawiać planu  czy wybierane innego jak chce opłacić ten który mam i środki też są na koncie zaraz prawie po smsie uzupełnione  XD 

 

 

Tak,że nie wiem co jeszcze mogę zrobić 🙂 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

@voodoo Jeżelj środki.masz zapewnione na koncie, to płatność będzie pojawiała się x automatu. Co do błędu, to.albo stara wersja apki odnosi się do nieistniejącej strony, albo jest problem po stronie operatora płatności i trwają prace nad usunięciem usterki.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 2
  • 1

Orange Flex ręczna próba płatności błąd 404

Na starej  komórce starszy Android .Po usunięciu  apki  jedyna apka która się instaluje i znajduje  to  również 54.2.3.Chyba tą nowszą apkę usunęli ze sklepu XD

 

Jeszcze spróbuje na  trzeciej komórce XD 

Nawet    nie instalowałem na trzeciej w  samym sklepie  na kolejnej komórce wskazuje mi 54.2.3

A też inna komórka Android producent XD . Może ta nowsza apka  na jabłku tylko wyszła ?:D 

 

U mnie na trzech Androidach wersja max jaką widzę to 54.2.3 😜 

 

A różni producenci komórek i różne  Androidy na pokładzie 😜