Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

witajcie, chce przeniesc numer z play do orange flex, jestem uczniem i chodzę do szkoły. Gdy chce przenieść numer to mnie prosi o karte sim, która mogę rzekomo odebrać w jakichś placówkach. Byłem w żabce i nie było orange flex tylko normalne Orange.. Czy jeślibym zamówił kuriera to czy może on mi to zostawić w skrzynce? nie ma mnie w domu minimum do 14 a kurierzy przyjezdzaja wczesniej...

Mam pytanie jeszcze jedno czy jak będę miał tą karte sim 1 to czy mogę domówić karte sim nr 2 i włozyc ją do routera? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

Po 1 to Kartę możesz odebrać w Salonach Orange. Jeżeli chcesz, żeby ci wysłali Kartę to wyślą DPD i tam masz możliwość przekierowania  paczki do najbliżego punktu dpd pickup lub możesz zadzwonić i  poprosić swojego Kuriera DPD, który obsługuje twój teren by zostawił kartę w skrzynce na listy.

Po 2 Jak będziesz mieć kartę nr 1. to oczywiście możesz zamówić kartę 2 i włożyć ją do Routera

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

@filipp1 Wystarczy podejść do salonu Orange i poprosić o 2 startówki Orange Flex. Karty SIM otrzymasz bezpłatnie. 

Co do drugiego pytania, możesz używać drugiej karty SIM w routerze 🙂 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

Po 1 to Kartę możesz odebrać w Salonach Orange. Jeżeli chcesz, żeby ci wysłali Kartę to wyślą DPD i tam masz możliwość przekierowania  paczki do najbliżego punktu dpd pickup lub możesz zadzwonić i  poprosić swojego Kuriera DPD, który obsługuje twój teren by zostawił kartę w skrzynce na listy.

Po 2 Jak będziesz mieć kartę nr 1. to oczywiście możesz zamówić kartę 2 i włożyć ją do Routera


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

Jeśli moge do DPD Pickup to bardzo sie ciesze bo niedaleko szkoły mam dpd Pickup, w takim razie nie zostaje mi nic innego niz preniesienie numeru teraz 😄 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

W ogóle zdziwiłem się, gdyż jestem osobą nieletnią i udało mi się potwierdzić tożsamość poprzez MojeID (przy dowodzie była odmowa) Narazie mam status "Sprawdzamy u Twojego Operatora"
EDIT: przyszedł sms od play :

Dzien dobry. Operator Orange poinformował nas, ze chcesz przeniesc do niego numer 487944-----. Jesli takiego wniosku nie bylo i chcesz zostac z nami - zadzwon do nas (*500) Pozdrawiamy - Zespol Play


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

@filipp1 przez mojeid powinno się udać. Tak twierdzą na czacie.

Pamiętaj aby przed wyborem formy płatności skorzystać z kodu. Albo polecającego albo innego aktualnie obowiązującego.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

ok sprobuje, narazie sie zapowiada ze przeniesienie jest git, kiedys jak chcialem przeniesc to niestety mi odrzucalo przez selfie i mi proponowali zebym, przeniosl do normal orange a pozniej do flex orange ale nie chcialo mi sie z tym bawic


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

Przez Bank potwierdzałem ostatnio tożsamość i poszło gładko we FLEX 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

@filipp1 przez MojeID nie próbowalem. Natomiast sprawdzałem przeniesienie do FLEX z oferty Orange. Próby były realizowane z numerem zarejestrowanym na osobę nieletnią. Takie zmiany można robić, jeżeli osoba nieletnią ma skończone 13 lat, ale trzeba się liczyć, że nie zawsze może zadzualać jak na osobie pełnoletniej.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex, przeniesienie numeru z Play

Babci ostanio robiłem i nie zadziałało przez zdjęcie dowodu z powodu ważności bezterminowej. Poszło przez ID. 😏