Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Anonim

Nie dotyczy

Zmieniamy zasady-#chceszmasz

@Wojciech , chyba jeszcze nie możesz nic zdziałać, bo parę dni temu na czacie Flexa zadałem to pytanie, które jest także w FAQ: Jak zacząć-piąta pozycja>Jestem klientem Orange. Czy również mogę skorzystać z oferty Orange Flex?

"Jak najbardziej. Masz ofertę na abonament? Do oferty Orange Flex możesz przejść na 180 dni przed końcem swojej umowy. Masz ofertę na kartę? Możesz zmigrować do Flex w każdej chwili. Posiadasz pakiet Orange Love lub rabaty za łączenie usług w Orange i chciałbyś przenieść jeden ze swoich numerów do Flex? Na razie możesz skorzystać z oferty Orange Flex tylko z nowym numerem. Pracujemy nad tym żebyś mógł to zrobić."


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Sporo nowości dla obcokrajowców we Flex https://twitter.com/RzecznikOrange/status/1151451931405160448?s=19

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

https://gsmonline.pl/artykuly/orange-flex-opinie-nowe-abonamenty-czy-warto - wywiad z Arturem Stankiewiczem o Orange Flex.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@Wojciech ,

Cyt:

Wiemy, że klient kupujący usługę telekomunikacyjną, chciałby także kupić smartfon. Dlatego poszerzenie oferty o sprzedaż urządzeń jest ważnym elementem  rozwoju Orange Flex. Stworzyliśmy rewolucyjną i przyjazną użytkownikowi aplikację. W kolejnym kroku chcemy zaoferować prosty i intuicyjny sposób na zakup urządzeń z elastycznymi metodami płatności. 

 

Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: SzczęśliwyEmotikon: Mrugający


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Wywiad "mega". Emotikon: Szczęśliwy Więcej wiem niż z AMA, trochę szkoda...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Ja osobiście nie dowiedziałem się nic więcej nowego 😄

Podobna odpowiedź była w AMA https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Flex/czy-z-ofert%C4%85-Orange-Flex-mo%C5%BCna-dosta%C4%87-telef...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@Piotrekk85 , no tak myślałem, że nie dowiesz się nic więcej. Emotikon: Mrugający Wyczytane między wierszami pozostawię dla siebie Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Testy Orange Flex

Jestem użytkownikiem FLEX-a od 4 dni. Zanim jednak podjąłem decyzję o skorzystaniu oferty sporo poczytałem na ten temat. Kupiłem kartę FLEX w kiosku i postanowiłem skorzystać z tej oferty. Skłoniło mnie jeszcze darmowa karta REVOLUT, która umożliwia płacenie w różnych walutach.

Najgorsza sprawa byłą z rejestracją karty sim FLEX. Oczywiście jak ja już się zdecyduje na jakąś ofertę, to musi nastąpić awaria techniczna, która miała miejsce w dniu 14 października 2019r. Udało się aktywować karę następnego dnia, ale nie obyło się bez poprawiania błędów popełnionych przeze mnie. Podczas rejestracji proszę zwracać szczególną uwagę na prawidłowo wprowadzane dane. Ja niestety popełniłem literówki w momencie rejestracji konta przez e-mail. Późniejsze poprawy da się zrobić, ale niestety wymaga to sporo zachodu i nie obędzie się bez kontaktu z konsultantem. Muszę przyznać że byli bardzo pomocni, lecz ze względu na awarię techniczną i oni byli bezradni.

Zwracam jeszcze raz uwagę na prawidłowe wprowadzanie danych podczas rejestracji. Jest to bardzo ważne i pozwala na uruchomienie oferty od razu.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Testy Orange Flex

Całkiem niezła oferta. Im dłużej korzystam, tym bardziej mi się podoba. Niezła alternatywa oferty na kartę.