Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Mi to brakuje w Pass youtube music czy więcej polskich jak player, chili, ipla, vod.tvp.pl...
Anonim

Nie dotyczy

Zmieniamy zasady - #chceszmasz


@Reminapisał(-a)

z chęcią też posłucham feedbacku 🙂 ... zwłaszcza że trochę w tym maczałem palce 🙂 ... no może więcej niż trochę 🙂


@Remi , jesteś w gorącej wodzie kąpany Emotikon: Mrugający Prędzej będą się chwalić nową bryką, niż tym, co jeszcze raczkuje. Weź chociażby @Ron a...niby ma, ale ni hu ha Emotikon: Język


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@Remi , mam nadzieję, że pracujecie nad możliwością dobrania Umowy Ratalnej 0% do Orange FLEX Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Raty moim zdaniem przeczą się z ideą Orange Flex.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Orange Flex dalej na zasadzie aplikacji i umowy na czas nieokreślony, ale Umowa Ratalna nie przeszkadza. Takie chyba też są plany Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Mi się akurat raty podobają - odpinam po kilku miesiącach kartę i koniec płacenia 😛

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

A nie wiem czy to prawda, ale podobno we Flex nie ma windykacji 😄
Anonim

Nie dotyczy

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@nikodem_dyzma , a jak od strony technicznej wyglądał kontakt z Flexem? Bo u mnie to będzie słowo harcerza:#chceszmaszEmotikon: Bardzo szczęśliwy @Remi  "maczał" mocniej paluchy i też czeka na zwrotne info Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@Anonim  nie aktywowałem jeszcze flexa 🙂 Nie mam możliwości zainstalowania aplikacji, chyba ze mhm....przełoże simkę do telefonu żony, aktywuje ją, a później przełoże ją do Lumi??


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

To jak z przeniesieniem numeru z Orange Flex do prepaid? Da się, czy się nie da?