Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Hmmm nagle wysłali FLEX do konta ? Emotikon: Obojętny Pozycjonowanie oferty ?

 

FLEX.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Trzeba przewietrzyć magazyn 😛
Anonim

Nie dotyczy

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@Ron , "na wystawowej witrynie" łatwiej i szybciej wpada w oko, stąd też "Zmieniamy zasady - #chceszmasz" Emotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Mam i ja 🙂 Orange Flex1.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@nikodem_dyzma , pochwalisz się, co zawiera(ją) pudełeczko(a)? Emotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Pudełeczko zawiera wyłącznie starter 🙂 A jeśli masz na myśli konkurs na Blogu - to w paczce miałem jeszcze ekologiczny plecak/worek na plażę oraz podstawkę na telefon z funkcją głośnika - na wszystkim widnieje logo Orange Flex. 

ps. chyba otworzę muzeum gadżetów Orange Polska 😜 

Anonim

Nie dotyczy

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@nikodem_dyzma , to się pochwal jeszcze, jak od strony praktycznej przebiegał "kontakt" z Flex...szybko, łatwo (intuicyjnie), tak sobie, z problemami...no bo rzadko kiedy ktokolwiek chwali się, albo psioczy (mowa o detalach). To tak "dla potomnych"Emotikon: Mrugający i dla mnie, gdybym kiedykolwiek korzystał Emotikon: Szczęśliwy


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

z chęcią też posłucham feedbacku 🙂 ... zwłaszcza że trochę w tym maczałem palce 🙂 ... no może więcej niż trochę 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Jak tak patrzę na Video Pass, to mi brakuje twitch.tv i ich apki. Oferta dla młodych, to zapewne im będzie tego serwisu brakować. Jest Orange TV Go i vod.pl, nie ma natomiast NC+ Go, które jest w naszej ofercie.

 

Do Music Pass bym wrzucił open.fm, z ich apką. Nie wiem czy Google Music jest w naszym kraju popularne? Natomiast Spotify (na blogu napisane że jest, ale na stronie https://flex.orange.pl/#/oferta nie ma wymienionego w ofercie) to raczej będzie konieczność dodać. Tam więcej użytkowników niż chyba wszystkie pozostałe razem wzięte.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

20190528_172843.jpg

 

Także mam starterek, ale nie odpalam na tą chwilę. Emotikon: Mrugający

 

Dla mnie najlepszą zaletą FLEXa, to możliwość konfiguracji/zmiany itp przez aplikację, bez zabaw w salony. Emotikon: Szczęśliwy