Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Dla mnie ta oferta nigdzie blisko na polskie warunki nie zastąpi abonamentu. To nie jest jak uber, że jak masz podpiętą kartę i środki na koncie w banku to jesteś wolny. Tu musisz włączyć usługę zawczasu. Więc jak zobaczysz dramę w big brotherze i zechcesz wysłać sms by ktoś odpadł, to figa z makiem. Tak samo międzynarodowymi usługami - kupujesz 10 min ale się rozgadasz - a tu .... Koniec. Skrępowanie dla mnie osobiście gorsze niż na zwykłym prepaidzie.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@Piotrekk85 , no jak kto lubi... Dobrze, że jest coś nowego, a pewnie z biegiem czasu będą zmiany w Orange Flex Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Liczyłem na odwrócenie roli. Na przykład w kontekście usług premium, OTT czy elektronicznych. Obecnie to klient musi przekonywać że nie zamawiał usługi. Przy płatności kartą to dostawca musi przekonać bank że opłata jest zasadna. To by była wolność...

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz


@Piotrekk85napisał(-a)
Na prepaid obecnie zmiana kosztuje 4 lub 6 zł. To lepiej?

Na prepaid to 4 zł. I możesz sobie wybrać na jaki. Ale to wyjątkowa usługa, chyba żaden inny operator w Polsce nie świadczy czegoś takiego. I to cena w ramach promocji. Standardowa cennikowa zmiana kosztuje także 150 zł.

Na abo to 150 zł bodajże.

 

Swoją drogą, na Forum telepolis, ktoś dodał posta-pigułkę i tak mniej więcej patrząc, wydaje się, że informacje tam podane są prawidłowe. Nie ma i nie było mnie w pracy w ostatnim czasie, więc nie wiem czy mamy jakieś informacje, aby móc potwierdzić np. kwestię migracji do prepaida. Ale informacje wyglądają dość wiarygodnie.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

To już wiem komu ogarniałem tą kartę 🙂 ... 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Dlaczego? Wszystkie zmiany robimy online. Chcesz mieć 20 zł na premium sms... nie ma problemu... parę sekund i chcesz to masz. Dzięki temu że jest to wcześniej w całości kontrolujesz swoje koszty.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-i-tiktok-rozpoczeli-wspolprace/ - TikTok dołączył do serwisów społecznościowych bez pobierania danych z pakietów.

Anonim

Nie dotyczy

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@Wojciech , a czy jesteś w stanie potwierdzić, bądź zaprzeczyć, iż głównym motorem napędowym nowej akcji Zmieniamy zasady - #chceszmasz jest 4F (umowa o współpracy,etc.)?


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Nie ma takowej obecnie.