Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

 

Wyżej Paweł (nowy chłopak w Ekipie Orange) prezentuje jak wygląda wybór nowego numeru w Orange Flex.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@Sandrusia nie kojarzy mi się wszystko z seksem, ale wg mojej oceny grafika ta jest ciut niesmaczna. Trzeba pewne rzeczy wypośrodkować. Cieszę się że jesteś wysportowana i możesz założyć nogi na szyje, Snikersa zjem jak najbardziej, lubię słodkości 🙂 Pozdrawiam 🙂 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@wscieklaewkajak się postarasz to dasz radę Ewka, to jest jak jazda na rowerze tego się nie zapomina i nie oducza 😉 Twoje kości dadzą radę! nóżki do góry i ćwiczymy 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Zmieniamy zasady - #chceszmasz

To prawda, wreszcie ceny spadają do ludzkiego pułapu, bo to masakra była ponad 2zł bez naliczania sekundowego do Niemiec dzwonić, od długiego czasu jest promocja 39 gr, ale standard wchodzi niższymi cenami. Dzięki Unio 😉


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Dostać Kartę SIM Orange Flex graniczyło z cudem.Najpierw dostałem zwykłą pustą Orange.Nic nikt nie wiedział 🙂🙂.Konsultanci robili wielkie oczy i patrzyli się jak byłbym nawiedzony.Udałem się do innego salonu w centrum Łodzi.Pani powiedziała,że ma karty ale mi ich nie wyda,ponieważ kierowniczki nie ma a karty nie zostały wprowadzone na stan.Myślałem,że już się nie uda.Napisałem na czacie,chwila konsultacji,telefon do salonu i...MAM kartę SIM Orange Flex.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@DawidOrange , wybierałeś nowy numer ?? Jak tak to jakie są prefiksy ?? Płaciłeś 5 zł ??


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Co jest moim zdaniem świetną nowością ? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 

  • Wymiana Karty SIM - bez opłat.

 

  • Zmiana numeru tel - opłata jednorazowa 20,00 zł

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Na prepaid obecnie zmiana kosztuje 4 lub 6 zł. To lepiej?

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

@Ron 

 

Karta SIM Orange Flex wydawana jest bezpłatnie.Tak jak sam zauważyłeś zmiana numeru kosztuje 20 zł.Jeśli chodzi o prefliksy to są różne.Co dziwne najcześniej powtarzający zaczyna się od 500.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex - Zmieniamy zasady - #chceszmasz

Na czacie tez dostałem informację, że prefiksy zaczynaja sie od 500... to jedne z pierwszych i bardzo starych numerów.

 

@Piotrekk85 , w Abonamencie standardowym jest 150 zł Emotikon: Szczęśliwy Jak porównywać, to wszystkie oferty, bo założenie FLEXa, to zastąpienie Pre-Paida i Abonamentu Emotikon: Bardzo szczęśliwy