Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex Rodzina

Anonim

Nie dotyczy

Orange Flex Rodzina

Patrząc na ceny, jakie oferuje konkurencja na prepaidach i bonusy, szczerze wątpię. Orange strasznie zniszczyło swoją ofertę prepaid, a co gorsza robi to dalej. 
Podobnie z resztą jest z ofertami abonamentowymi - dają niewiele więcej, a ceny rosną regularnie. Na tle konkurencji oferta wygląda blado 😕  Flex również, więc no. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex Rodzina

Orange nie zniszczyło oferty ale nie chcę już konkurować z plajtujacymi mvno.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Flex Rodzina

Ja nie mówię o MVNO, chociaż są tacy, którzy nie plajtują (jeszcze). A patrząc na stawki - w Orange są jeśli nie największe, to jedne z. Mowa o prepaid. Tak samo oferty abonamentowe - u konkurencji jest nieco taniej (chociaż i to nie zawsze) - a warunki bardzo zbliżone, nawet lepsze jeśli mówimy o konkretnych ofertach danych MNO oferowanych w submarkach. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Flex Rodzina

Jeśli szukasz najtańszej to oferty, to nie zawsze główna marka jest odpowiednia. Jest flex czy nju. Ale coraz więcej osób chcę mieć więcej za więcej - patrząc na liczbę klientów - to się sprawdza póki co.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Orange Flex Rodzina

A tak patrząc to serwery z Regulaminy słabo działają? Ciekawe kiedy usuną Prepaid? Akurat te ukryte opłaty mogli by dać przy tańszym prepaidzie tak jak w bankach 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange Flex Rodzina

@kawola223 z cenników wynika, że cesja w play to 30 pln (pomarańczowe), natomiast bezpłatna jest zmiana danych (np nowy dowód osobisty, adres koresp) (niebieskie)

playnk.png


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 19
  • 0

Orange Flex Rodzina

@spiro 

chyba wszystkie cenniki ofert na kartę były zaktualizowane 15.08.2020r. i dodano tam pozycję zmiana Użytkownika - 30zł  

 

Screenshot_7.png

 

a jeszcze przed chwilą pisałem z konsultantką na czacie i dwukrotnie potwierdziła, że jest to darmowa operacja. xD

 

już sam nie wiem...   wieczorem napiszę do kolejnego konsultanta xD 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange Flex Rodzina

Też sobie z nimi popisałem... Też stwierdzili że cesja jest darmowa, na moją uwagę że wg cennika to 30pln stwierdzono ze ta kwota dotyczy abo a jak dalej próbowałem drążyć to wniosek jest taki że mam obsłudze wierzyć na słowo. Tak sobie myślę że to może być tak jak napisała obsluga: że być może jest jakaś tajna promocja i ta opłatą nie jest pobierana.

Druga sprawa to kwestia samych przenosin. Pamiętaj że numery w Rodzinie będą miały swój własny okres rozliczeniowy od momentu aktywacji w sieci. Aby mieć wszystko zaczynające się jednego dnia (ułatwi to np przekazywanie GB) wystarczy mieć te dodatkowe numery w Orange na kartę i po aktywacji numeru głównego we flexie od razu przerzucić JE z ofnk do flex rodzina. Pamiętaj też że w takim przypadku konto przenoszonego numeru się zeruje.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange Flex Rodzina

@kawola223 Co do cesji u fioletowych to na 99% jest darmowa - tak mnie zapewnił inny użytkownik, który przepisał numery na siebie i tą drogą będzie przenosił się do flexa.

Pamiętaj, aby przy przenosinach numeru głównego skorzystać z promocji dla polecających. Kod należy wpisać PRZED dodaniem karty płatniczej

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...