Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Modulowany głos w słuchawce

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13055
  • 2

Modulowany głos w słuchawce

Mam co prawda Dual Sim z LTE/5G z trybem pracy sieci SIM 1 FLEX 5G/LTE/3G/2G (automatyczne połączenie), natomiast w Love numer mam w sieciach komórkowych w trybie pracy sieci LTE/3G/2G.

Odbieranie z flexowego numeru, a potem sprawdzone testem odbieranie z numeru w OL, po powodzi jest na żenująco niskim poziomie. Przechodzę z kąta w kąt i mam trzy kreski, a mowa dzwoniącego jest jak modulowany i przerywany głos. Może mieć to związek z przełączaniem i wyłączaniem 3G, albo z ostatnią powodzią? Bo ktoś z rodziny powiedział mi, że ratowali na Śląsku BTS-y przed padnięciem. Ja się na tym nie znam, bo uczyłem się łączyć z kolegą z podwórka naszpanowanym sznurkiem w dwóch odległych puszkach. Tyle miałem wówczas do czynienia z tepsą😊 Coś ktoś w temacie? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19399
  • 56070
  • 762

Modulowany głos w słuchawce

@bronzub były informacje podawane, że operatorzy niż terenach powodziowych mają problemy z zalanymi/uszkodzonymi BTS-ami. Głównie to chodziło k.brak zasilania i próby szybkiego przywrócenia działania BTS-ów. Być może jeszcze nie wszystko zostało poprawione, naprawione. Trzeba by było zasięgnąć informacji na infolinii o danym BTS-ie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19399
  • 56070
  • 762

Modulowany głos w słuchawce

@bronzub były informacje podawane, że operatorzy niż terenach powodziowych mają problemy z zalanymi/uszkodzonymi BTS-ami. Głównie to chodziło k.brak zasilania i próby szybkiego przywrócenia działania BTS-ów. Być może jeszcze nie wszystko zostało poprawione, naprawione. Trzeba by było zasięgnąć informacji na infolinii o danym BTS-ie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13055
  • 2

Modulowany głos w słuchawce

@ketrasaArtur , czyli te wszystkie pozalewane studzienki nie "kopią", a doprowadzają do modulacji głosu? To, co na masztach, zawsze jest testowane przez aurę i z tym się nie spotkałem, żeby (prócz pioruna w maszt) BTS padł. Jedynie osuszacze o dużej mocy, z tego co wiem od strażaków, ratują pozalewaną infrastrukturę. Mnie zresztą też proponowali agregat do osuszaczy, lecz bez stabilizatora napięcia, a u operatorów sieci moc musi być z nimi w osuszaczach.