Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja do FLEXa w czasie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Migracja do FLEXa w czasie umowy

Powinna być możliwość zerwania umowy wcześniej i migracja do FLEX przez czat lub Mój Orange. Zerwanie z Abonamentu komórkowego. Może ekipa pomoże. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Migracja do FLEXa w czasie umowy

Reguła jest prosta. Jak masz mniej niż 180 dni to migrujesz bez kar. Przed tym okresem nie ma możliwości migracji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja do FLEXa w czasie umowy

Ale po co przez doradcę? Można samodzielnie już teraz.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Migracja do FLEXa w czasie umowy

Jak ? @Piotrekk85  

Nie chodzi mi na 180 dni przed końcem umowy tylko w każdym momencie. Nie interesuje mnie wizyta w salonie i tłumaczenia, dlaczego itd, aby migrować do pre-paid. Interesuje mnie szybka akcja Emotikon: sfrustrowany 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja do FLEXa w czasie umowy

Wg mnie to uczciwy deal. Brałeś lojalke - masz zniżki. Do flexa można zmigrować dosyć wcześnie przed końcem umowy - 180 dni bez płacenia kary. Inaczej nie wiem czy byłoby opłacalne dla Orange by ten okres skrócić. Chyba że chodzi Ci o migrację z karą?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Migracja do FLEXa w czasie umowy

Jakie zniżki w abonamencie ? nie ma żadnych zniżek. Odpowiadam: tak chodzi mi o migrację z karą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Migracja do FLEXa w czasie umowy

To otaguję @Remi i może coś wie o tym.

Przy abo dostajesz zniżki. Jeśli to oferta na raty, zwykle masz tańszy telefon (suma rat) niż brałbyś w orange bez abo. W ofercie tylko sim masz zniżki względem umowy na czas nieokreślony.

Poza tym ilość klientów którzy chcą świadomie płacić karę jest znikoma.

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Migracja do FLEXa w czasie umowy

Reguła jest prosta. Jak masz mniej niż 180 dni to migrujesz bez kar. Przed tym okresem nie ma możliwości migracji.

Anonim

Nie dotyczy

Migracja do FLEXa w czasie umowy

@Remi , ale na czacie konsultantka mi rzekła, że na chwilę obecną z Orange Love nie można, więc jak to jest z tymi ograniczeniami? Już znieśliście, czy macie nadal w planach?


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Migracja do FLEXa w czasie umowy

To fakt, tak samo jak nie można z oferty biznesowej. Raczej nie ten rok. Wczoraj weszła za to promocja za polecenie także możecie zarobić po 50 zł na każdego nowego usera :).

 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Migracja do FLEXa w czasie umowy

@Remi , jak jest możliwość rezygnacji z karą do pre-paid, to dlaczego z kara do FLEXa nie ma ? Także prosta zasada.