Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO Max - łączone subskrypcje

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO Max - łączone subskrypcje

Próbowałem na czacie HBO wyjaśnić sprawę subskrypcji, którą aktywowałem wraz z miesięczną bezpłatną ofertą we Flexie. Tę ze screena płaciłem z konta HBO, ale tak się zastanawiam, czy czasami nie był to czeski błąd na ich platformie. Niby dowód mam, ale nie potrafię tego udowodnić, ponieważ nie pamiętam całego procesu płatności. W banku też nie widzą tej transakcji. No i spytam Was, czy ten zbieg okoliczności i oferta za 60 zł (subskrypcja z konta HBO) za cały rok ??? byłyby logicznie i finansowo zasadne? Pieniądz nie ma żadnego znaczenia, tylko sam fakt potwierdzenia. Wejść na konto mogę i dalej nie mam wstępu.wycinek HBO Max.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

HBO Max - łączone subskrypcje

Odniósł bym się do łączenia subskrypcji, nie ma czegoś takiego w HBO Max, miałem wykupioną w C+ i dopiero jak wygasła dało się coś zmienić, choć konto buga złapało i miesiące za darmo w aplikacji jeszcze szło filmy oglądać 😃

@bronzub pewnie jakiś bug też masz, zatwierdź i może za 60zl na rok będzie 😃

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO Max - łączone subskrypcje

Screen sugeruje dokonanie rozliczenia kartą. Data rozliczenia sugeruje zakup w czerwcu tego roku.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO Max - łączone subskrypcje

@Piotrekk85 , wszystko się zgadza, lecz żądają ode mnie potwierdzenia. Nieważne, że u nich "stoi jak b.." Może zyskałbym większą pewność, gdybym chociaż wiedział, jaka instytucja finansowa obsługuje płatności? Albo znajdę klucz, albo nacieszę oko tym, co HBO na stronie mi pokazało. No właśnie, co? Szewski czy czeski błąd?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO Max - łączone subskrypcje

Kto potrzebuje potwierdzenia i do czego?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO Max - łączone subskrypcje

@Piotrekk85 , w trakcie rozmowy na czacie HBO, konsultantce nie wystarczył dowód w postaci screena, a wydruk transakcji w PDF. Po dzisiejszej rozmowie na czacie w Pay Pal, konsultantka nie widzi rocznej subskrypcji. Ale zanim taką odpowiedź uzyskałem, najpierw zapytałem czy obsługują subskrypcję HBO Max. Bank, z którego karty korzystałem, także nie widzi transakcji. Nie wiem, co o tym sądzić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO Max - łączone subskrypcje

A czy ubyło Ci z konta pieniądze? bo 300zł piechotą nie chodzi.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO Max - łączone subskrypcje

@Piotrekk85 , to była taka karta debetowa na 500 zł do zapłaty za subskrypcje chociażby Nortona i jakieś jeszcze inne po drodze. Ona została zamieniona na inny produkt w banku, po rezygnacji ze współpracy z marketem Castoramy i jako, że jest nieco "po ptokach", próbowałem zarówno w banku, jak i na czacie Pay Pal uzyskać potwierdzenie, czy takowa transakcja była. Ale, uwaga! To nie była kwota 300, tylko 60 zł i to mnie obecnie zastanawia, jak doszło do takiej pozytywnej weryfikacji na HBO. Jak spojrzysz na screena, miałem zajrzeć na dane rozliczeniowe w ustawieniach profilu konta HBO. Tego nie zrobiłem, więc tylko ten screen mam jako dowód. Mogło dojść do omyłki na serwerze HBO? 

Anonim

Nie dotyczy

HBO Max - łączone subskrypcje

Odniósł bym się do łączenia subskrypcji, nie ma czegoś takiego w HBO Max, miałem wykupioną w C+ i dopiero jak wygasła dało się coś zmienić, choć konto buga złapało i miesiące za darmo w aplikacji jeszcze szło filmy oglądać 😃

@bronzub pewnie jakiś bug też masz, zatwierdź i może za 60zl na rok będzie 😃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

HBO Max - łączone subskrypcje

@Anonim , ja wiem, że nie ma czegoś takiego, jak łączone subskrypcje w tym przypadku, ale nie wiedziałem, na ile nazwa tematu może naprowadzić na jakiś pomysł pomocy. To był zbieg okoliczności, a że powiedziałeś o bugu, to coś musi być na rzeczy. Odnowienie subskrypcji napotkało na jakiś błąd. Jak do tej pory mogłem się logować na konto, tak teraz nie mogę i już. Laptop na żadne sposoby ściągnięte z neta nie trawi HBO. Na smartfonie ani tv nie bawiłem się w szukanie przyczyny. 

Anonim

Nie dotyczy

HBO Max - łączone subskrypcje

Ja miałem miesiąc płatnej subskrypcji z C+, potem konto C+ zlikwidowałem, teraz mam nowe na rok, HBO Max konto zostało, ale nie wykupuję subskrypcji, bo czasu na oglądanie mało 😑

Tak szacując koszty, to pakiet w C+ taniej wychodzi, ale HBO Max mnie nie interesuje, wolę C+ ze sportem i Netflix wieczorem 😃