Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 47
  • 0

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

takie pytanie, czy jak bym sie zdecydowal na tą ofertę, to musze gdzies skladac skan legitymacji studenckiej. Ewentualnie inny dokument?

 

 

_________________

*Post wydzielony z tematu "300 GB dla studenta w Orange FLEX" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

@fle_38 według Regulaminu promocji, wygląda to tak (mały wycinek):

"Chcąc skorzystać z Promocji jednocześnie oświadczasz, że masz status studenta:
a. W trakcie trwania Promocji, zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji Twoich uprawnień do
skorzystania z Promocji. W tym celu możesz otrzymać e-mail z prośbą o przesłanie nam zdjęcia
lub skanu swojej legitymacji studenckiej, na której będzie widoczne twoje imię, nazwisko i pesel
– w określonym w tym e-mailu terminie,
b. Podane przez Ciebie dane porównamy z danymi, które podałeś przy rejestracji do usługi Orange
Flex, aby sprawdzić czy jesteś uprawniony do wzięcia udziału w Promocji,
c. Po weryfikacji skasujemy przesłane przez Ciebie dane,
d. Jeśli nie podasz nam wymaganych danych uznamy że nie jesteś uprawniony do wzięcia udziału
w Promocji i nie będziesz mógł w dalszym ciągu z niej korzystać."

 

Ja czytam to w ten sposób, że na początek trzeba wysłać w aplikacji Flexa "zgłoszenie", że posiadasz status studenta... Ktoś sprawdzi, czy wiekowo łapiesz się do grupy studentów... i wtedy pewnie nawet nie poproszą o udokumentowanie... W innym przypadku zostanie wdrożona procedura "wezwania" do przedłożenia zdjęcia lub skanu legitymacji, z widocznymi danymi potwierdzającymi fakt iż jesteś studentem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

@fle_38 według Regulaminu promocji, wygląda to tak (mały wycinek):

"Chcąc skorzystać z Promocji jednocześnie oświadczasz, że masz status studenta:
a. W trakcie trwania Promocji, zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji Twoich uprawnień do
skorzystania z Promocji. W tym celu możesz otrzymać e-mail z prośbą o przesłanie nam zdjęcia
lub skanu swojej legitymacji studenckiej, na której będzie widoczne twoje imię, nazwisko i pesel
– w określonym w tym e-mailu terminie,
b. Podane przez Ciebie dane porównamy z danymi, które podałeś przy rejestracji do usługi Orange
Flex, aby sprawdzić czy jesteś uprawniony do wzięcia udziału w Promocji,
c. Po weryfikacji skasujemy przesłane przez Ciebie dane,
d. Jeśli nie podasz nam wymaganych danych uznamy że nie jesteś uprawniony do wzięcia udziału
w Promocji i nie będziesz mógł w dalszym ciągu z niej korzystać."

 

Ja czytam to w ten sposób, że na początek trzeba wysłać w aplikacji Flexa "zgłoszenie", że posiadasz status studenta... Ktoś sprawdzi, czy wiekowo łapiesz się do grupy studentów... i wtedy pewnie nawet nie poproszą o udokumentowanie... W innym przypadku zostanie wdrożona procedura "wezwania" do przedłożenia zdjęcia lub skanu legitymacji, z widocznymi danymi potwierdzającymi fakt iż jesteś studentem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

@fle_38  a tu wycinek skopiowany z blogu Orange

slav72_0-1663920714556.png

więc patrząc na wycinek z regulaminu przedstawiony przez @Misiek62 i przedstawiony przeze mnie lepiej być studentem i mieć legitymację gdyż może to zostać zweryfikowane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

@slav72 , @fle_38  zapisy dotyczące aktywowania tej promocji, zawarte w regulaminie, są trochę bardziej precyzyjne: 

"Aby skorzystać w ciągu 6 kolejnych miesięcy z 50 GB miesięcznie za 0zł należy:
a. wejść do zakładki „Odkryj” w aplikacji i kliknąć w baner „Flex Student”,
b. wysłać zgłoszenie potwierdzające status studenta,
c. po pozytywnej weryfikacji i otrzymaniu w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych potwierdzenia w
formie notyfikacji w aplikacji, kliknąć w nią i wejść do Klubu Flex w celu wygenerowania
indywidualnego, jednorazowego kodu,
d. przejść do sekcji Kody promocyjne w Moim profilu,
e. wpisać Kod i aktywować Promocję."

 

Chodzi mi o informację ile może trwać aktywowanie promocji (do 3 dni roboczych).


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 47
  • 0

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

ale ja jestem studentem, tylko chcialem widziec, czy duzo "zabawy" bedzie z dokumentami itp.

 

widze ze nie jest tak zle, dziekuje za wyjasnienia @Misiek62 @slav72  🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

@fle_38 ależ my (chyba mogę też za Ciebie @slav72 ) nie zakładaliśmy, że nie jesteś studentem... tylko odpowiadając na pytanie, pozwoliliśmy sobie założyć, że może ktoś, kto formalnie nie jest, zechce przetestować czy uda się skorzystać... 😜


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 47
  • 0

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

ok 👍 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?


@Misiek62napisał(-a)

@fle_38 ależ my (chyba mogę też za Ciebie @slav72 ) nie zakładaliśmy, że nie jesteś studentem... tylko odpowiadając na pytanie, pozwoliliśmy sobie założyć, że może ktoś, kto formalnie nie jest, zechce przetestować czy uda się skorzystać... 😜


@Misiek62 nic dodać, nic ująć.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

Od znajomego słyszałem, że żadnych skanów nie trzeba 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51956
  • 699

300 GB dla studenta w Orange FLEX - czy trzeba składać skan legitymacji?

@fle_38 wchodzisz w zakładkę odkryj i klikasz przycisk na banerze z promocyjnymi GB dla studenta:

Screenshot_2022-09-23-17-02-39-270_com.orange.rn.dop.jpg

Następnie przechodzisz do weryfikacji i potwierdzasz, że jesteś studentem, wysyłasz zgłoszenie:

Screenshot_2022-09-23-17-02-30-182_com.orange.rn.dop.jpg

Po chwili w powiadomieniach przychodzi kod do aktywacji pakietu GB dla studenta. Możesz skopiować i wkleić w kody promocyjne lub kliknąć ten kod, z automatu zostaniesz przeniesiony do kodów promocyjnych już z wpisywanym kod. Potem tylko aktywować i już masz pierwszą paczkę 50 GB. Następna będzie za miesiąc.

Nie jest wymagany żaden skan legitymacji.