Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex i Revolut

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Flex i Revolut

@Piotrekk85 , zdecydowanie więcej płacę w necie przelewem bankowym, ale nie stronię od karty (Norton, Totalizator itp.), jednakże nie mały limit jest przeszkodą, tylko przypuszczam, że zabezpieczenia bankowe są przeszkodą. Puściła dopiero karta z minimalnym limitem 500PLN z kodem 3D-Secure. Bankomatowa z PKO nie przeszła. Nie ma mowy o pomyłce.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52791
  • 713

Flex i Revolut

W apce FLEX jest zmiana karty płatniczej. Myślę, że zmiana na Revolut nie powinno być problemem. Zaciekawiliście mnie płatnościami za FLEX. Na następny miesiąc zamienię karty płatnicze.

Screenshot_2019-10-26-06-30-15.png

Ja również wziąłem Revolut plastik. Virtual dodaje się po przez Google Pay lub tym podobne. Tak przynajmniej wyczytałem z opisu, dlatego padł wybór na plastik.

Wymiany powinny być korzystne, przynajmniej tak podają a apce Revolut

Screenshot_2019-10-26-06-37-24.png

Zasadą działania karta Revolut jest bardzo zbliżona do karty AliorBanku: https://kantor.aliorbank.pl/, z tą różnicą, że tam się wybiera waluty, w których się chce płacić, a Revolut ma ich ponad 100.

 

@Anonim Sprawdź historię kąta karty płatniczej, którą dodawałeś do FLEX-a. Do mnie pobrana złotówka wróciła po trzech dniach. To jest tylko potrzebne do autoryzacji karty płatniczej.

Anonim

Nie dotyczy

Flex i Revolut

@ketrasaArtur , ja się dopiero uczę posługiwać dostępnymi narzędziami Flexa. Myślę sobie, że do końca nie jest wszystko takie cacy. Np. nigdzie nie wyłuskałem wiadomości tekstowej z linkiem. Pewnie chodziło o te dodatkowe 33 zł, które można było zyskać na Revolut. Kiedy odpaliłem sobie linka od @Misiek62 , to już było po ptokach. Czas minął. Spotify też nie zadziałał na moją wyobraźnię, bo nieopatrznie Music Pass doładowałem do grudnia. Tu 5 zeta, tam pięć zeta i się portfel czyści. Jak będę umierał, to i tak głupim umrę Emotikon: Mrugający 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18463
  • 52791
  • 713

Flex i Revolut

W sumie Revolut do pewnie niedawno dołączyli do FLEX-a, chociaż działa już od 2015r. Ponieważ zdarzają mi się czasami wypady poza gramanicę, i szukam informacji jak poruszać się autem poza Polską, na jednej ze stron trafiłem na ofertę Revolut. Coś niecoś poczytałem i trafiłem na FLEX-a. Postanowiłem skorzystać z obu ofert, ze względu na bonusy. Żeby jednak nie karta Revolut, to nawet nie zainteresował bym się FLEX-em. Żeby nie FLEX, nie zainteresował bym się nawet stroną nasz.orange.pl Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Flex i Revolut


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArtur , ja się dopiero uczę posługiwać dostępnymi narzędziami Flexa.... Spotify też nie zadziałał na moją wyobraźnię, bo nieopatrznie Music Pass doładowałem do grudnia.

@Anonim  Jeśli słuchasz muzyki dostępnej w Spotify, to, gdybyś chciał pozbyć się tam reklam, móc pobierać wybrane utwory (zapisać je sobie) to może warto spróbować Premium - nielimitowany transfer we Flexie - w ramach Music Pass - mógłbyś wówczas wykorzystać jeszcze bardziej efektywnie.

Anonim

Nie dotyczy

Flex i Revolut

@Misiek62 , wszystko przede mną Emotikon: Szczęśliwy To jak narkotyk...wciąga mnie powoli. Lecz jakoś nikt się nie kwapi na darmochę gigabajtów, a ja nikomu nie zamierzam włazić z buciorami przez PW, by zachęcać. To zainteresowany ma wykazać inicjatywę. 10 GB piechotą nie chodzi. A te karty (wirtualne) Revolut to mają PIN-y?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2030
  • 6289
  • 69

Flex i Revolut


@Anonimnapisał(-a)

@Misiek62 , wszystko przede mną Emotikon: Szczęśliwy To jak narkotyk...wciąga mnie powoli. Lecz jakoś nikt się nie kwapi na darmochę gigabajtów, a ja nikomu nie zamierzam włazić z buciorami przez PW, by zachęcać. To zainteresowany ma wykazać inicjatywę. 10 GB piechotą nie chodzi. A te karty (wirtualne) Revolut to mają PIN-y?


Karta wirtualna nie ma PINu, bo skoro jej nie można użyć na czytniku to go nie potrzebuje. Jednak posiada kod CVV który jest wymagany przy płatnościach internetowych.

Anonim

Nie dotyczy

Flex i Revolut

@spiro , dzisiaj stuknąłem w wirtualną kartę za radą @Misiek62 . I o dziwo. Chyba musztarda po obiedzie, bo po tym zobaczyłem dopiero możliwość skorzystania z promocji. Trochę to zakręcone, mając już aplikację Flexa. Stąd zapewne też nie będzie tych 33 zł z linka. Nie wiem tylko dlaczego mam jeszcze trzy próby odblokowania karty. Chodzi o te stuknięcia?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2030
  • 6289
  • 69

Flex i Revolut

@Anonim pomału. Kartę wirtualną zakładasz w zakładce karty, w prawym górnym rogu jest duży znak +. Po tapnięciu wybieramy rodzaj karty wirtualna i gotowe. Jedna wirtualna karta do konta jest BEZPŁATNA. 

Anonim

Nie dotyczy

Flex i Revolut

@spiro , kartę mam, ale co innego po stuknięciu w nią widziałem. Nieważne zresztą, bo im info posłałem mailem.