Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex i Revolut

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Flex i Revolut

Dla mnie to przeskok cywilizacyjny, a zarazem bariera językowa. Od wczoraj jestem w posiadaniu Flexa, któremu strzeliłem foty nowiuśkim Samsungiem Galaxy A50 Dual SIM, lecz okazało się, że nie mam tych zdjęć, natomiast o poradę w sprawie screenów interweniowałem we wsparciu Samsunga. Efekt moich "magicznych" ruchów jest taki, że nie do końca kumam, co jest grane. Od @Misiek62 pobrałem kod i czekam, ale cały czas miałem "pod górkę", chociaż teoretycznie się "doszkoliłem" Emotikon: Mrugający W praktyce wyglądało to tak, że z podpięciem karty bankomatowej miałem aż 5 podejść. Każda próba (selfie, scan, czy karta do dodania) to ogrom wrażeń i emocji. A opisy na forum są tak piękne! Reasumując, z angielskiego na chłopski język może mi ktoś przetłumaczyć? Jakiś numer konta przypisany mam, jakieś złotówki są, ale nie wiem gdzie i czy je mogę wydać na cokolwiek (jeżeli są to moje). Ten tego...do wyjaśnienia. Kto pomoże?

Revolut.PNGScreenshot_20191023-172415_Orange Flex.jpgScreenshot_20191023-172908_Orange Flex.jpgScreenshot_20191023-181054_Orange Flex.jpgScreenshot_20191023-222000_Messages.jpg

i skopiowane z Tłumacza: thank you for signing up
we have sent you a text with a link to download theapp
done...mordko Ty moja, w selfie uchwycona Emotikon: Mrugający

I jeszcze to: Hooray your identity has been successfully verified and deposit limits have been lifted
Welcome to a radically better account

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex i Revolut

@Anonim piszesz o dwóch sprawach jednocześnie... 

Na początku wkleiłeś zrzuty dotyczące salda na karcie Revoult, skoro saldo wykazuje 70 PLN, znaczy "wpłaciłeś" na tę kartę 20 zł i dostałeś 50 zł, za rejestrację w Revoult numeru telefonu Flex'a. W tej części wszystko OK. Mnie się udało jeszcze zasilić tę moją kartę Revoulta z konta bankowego... W Revoult napisali mi dzisiaj, ze "znajomi nie zarejestrowali się w wymaganym terminie" - to do ich promocji 33 zł za każdego nowego użytkownika. 

 

Drugi element, to Twoje problemy z przypisaniem karty do numeru FLEXa, Ty nie bardzo wiem jak Ci pomóc. Próbowałeś skontaktować się ze wsparciem Flexa? U dołu ekranu ikona ze znakiem zapytania, "pomoc", potem u góry "chmurka" - tam możesz pisać z doradcą.

 

Na końcu wkleiłeś znowu okno "czatu" dotyczące Revoulta... pobrałeś appkę na smartfon? Jeśli nie masz, to najprościej będzie gdy poszukasz jej w "Sklep Play" pod nazwą Revoult i stamtąd pobierzesz. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex i Revolut

@Anonim piszesz o dwóch sprawach jednocześnie... 

Na początku wkleiłeś zrzuty dotyczące salda na karcie Revoult, skoro saldo wykazuje 70 PLN, znaczy "wpłaciłeś" na tę kartę 20 zł i dostałeś 50 zł, za rejestrację w Revoult numeru telefonu Flex'a. W tej części wszystko OK. Mnie się udało jeszcze zasilić tę moją kartę Revoulta z konta bankowego... W Revoult napisali mi dzisiaj, ze "znajomi nie zarejestrowali się w wymaganym terminie" - to do ich promocji 33 zł za każdego nowego użytkownika. 

 

Drugi element, to Twoje problemy z przypisaniem karty do numeru FLEXa, Ty nie bardzo wiem jak Ci pomóc. Próbowałeś skontaktować się ze wsparciem Flexa? U dołu ekranu ikona ze znakiem zapytania, "pomoc", potem u góry "chmurka" - tam możesz pisać z doradcą.

 

Na końcu wkleiłeś znowu okno "czatu" dotyczące Revoulta... pobrałeś appkę na smartfon? Jeśli nie masz, to najprościej będzie gdy poszukasz jej w "Sklep Play" pod nazwą Revoult i stamtąd pobierzesz. 

Anonim

Nie dotyczy

Flex i Revolut

@Misiek62 , skoro w Revolut jest ok i na screenie mam jakiś numer konta, zapewne mnie przypisanemu, to czy mogę z tego konta przerzucić tę kwotę na przypisaną kartę? To wciąż jedna i ta sama karta do Fexa i Revoluta. Rozmawiałem dzisiaj na czacie Flexa, ale oni nie zajmują się Revolutem. Ale chyba już jest ok, skoro widzisz na screenie swój kod. Pozostaje kwestia tego, co mi posłałeś na 33. To chwyci? Nie jest za późno? Spróbować mogę, a co! Ten "bank" jest o tyle trudniejszy w zrozumieniu, bo ma te angielskie wyrazy. Wiesz, co innego czytać ze zrozumieniem, a co innego praktyka. To drugie jak nie dotknę, to mi jest trudniej zrozumieć teorię. A, i zdjęcia sklerotyk odnalazł. To zaproś znajomego jest tym, co mi podesłałeś w smsie?

1.PNG2.PNG3.PNG4.PNG5.PNG6.PNG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex i Revolut

@Anonim  widzę zrzut appki Revoluta. Czyli jest OK. Te środki na koncie Revolut możesz wydać ich kartą. Revolut ma karty virtualne i fizyczne. Virtualna jest bez kosztów. Fizyczna, Standard, czyli podstawowa też jest bez kosztów. Można mieć też premium, i tzw. Metal (też fizyczne) za te trzeba już płacić, ale oferuję więcej usług, możliwości.

,

Co do tego 33 to właśnie o tym pisałem, że informowali mnie że już za późno, żebym skorzystał z tej premii... Dają mało czasu na  ściągniecie znajomych... Ale nie jest to dla mnie problemem.

Zobaczymy czy zyskamy od Orange. Tu powinno zadziałać, bo Flex coś mi pisał, że ktoś dołączył (rejestrował się) do Flexa z moim kodem.

 

Co z tą kartą płatniczą we Flexie, przebrnąłeś?

Anonim

Nie dotyczy

Flex i Revolut

@Misiek62 , może to ode mnie jest Twój kod z rejestracją? Wczoraj wklepywałem, albo dzisiaj z rana...nie pamiętam. Karta przeszła tu i tam, bo inaczej bym nie dostał planu...tak kumam. Z tą kartą, i mordką to miałem większe jazdy w Revolucie. Piszesz o wirtualnej, to czy jak ją wybiorę, to może przejść myk z przerzuceniem środków na moją kartę podpiętą tu i tam?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex i Revolut

@Anonim jeśli chodzi o Revoluta, to osobiście mam dwie karty - virtuala i standard... Nie wiem skąd Ty chcesz przerzucać kasę i po co? Generalnie Revolut podobno jest korzystniejszy gdy chce się płacić za coś za granicą, ale wtedy raczej potrzebny plastik (dlatego wziąłem standard).  Chodzi o rozliczenia kursu waluty i opłaty za przewalutowanie. No i podobno, mimo że to bank Brytyjski, to  waluty przeliczają na złotówki, bo znaczenie ma miejsce zamieszkania. 

 

Chyba, że chodzi Ci o to, że wykorzystać to co masz na koncie (karcie) do płacenia za Flexa, wtedy wystarczy podpiąć kartę Revoluta do Flexa.

Anonim

Nie dotyczy

Flex i Revolut

@Misiek62 , biegniesz z moimi myślami. Tak, chcę tą kartę do płacenia za Flexa wykorzystać łącznie z tą kwotą (7 dych) z Revoluta. A jak podpiąć Revoluta pod Flexa, skoro Flex sobie z automatu chce co miesiąc ściągać z mojej karty?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex i Revolut

No właśnie @Anonim tu może warto się zastanowić czy to m sens, podpinać kartę Revoulta do Flexa, bo musiałbyś tę płatniczą zasilać... Zmianę karty do płatności opisał @Piotrekk85 

Anonim

Nie dotyczy

Flex i Revolut

@Misiek62 , z chytrości. Złotówka nie majątek, a tak to skalkulować, by te 7 dych + jakieś doładowanie i wyczyścić Revoluta, a potem zmiana na swoją. Albo jeszcze inaczej. 20 było moje, więc na czysto Revolut dodał 50 minus pobrana złotówka. Dwa miesiące planu po 25 opłaci się z Revoluta. Ale kombinuję! Się zobaczy, co i jak...mam jeszcze czas do listopada.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Flex i Revolut

@Anonim: mam może głupie pytanie, czy często płacisz kartą w sieci? Wydaje mi się, że albo masz za mały limit albo coś nie taki numer wpisałeś gdzie trzeba.