Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex...a usługi dodatkowe

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5485
  • 18253
  • 186

Flex...a usługi dodatkowe

@bronzub  chyba nadal nie widać oznaczenia rozwiązania w tym temacie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13094
  • 2

Flex...a usługi dodatkowe

@Misiek62 , do trzech razy sztuka, a potem idę na Kraków😂

@Misiek62 , a drgnął u Ciebie licznik ze 170 na 171? Bo w rozwiązaniach za pierwszym oznaczeniem, podzieliłem po równo @ketrasaArtur i Ciebie. Były oba na głównej stronie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Flex...a usługi dodatkowe

Troszku się wtrącę w konwersację, może znika gdyż rozwiązaniem według regulaminu powinien być pomocny, cokolwiek wyjaśniający post, a nie ogólniki typu zadzwoń na infolinię, wyjaśnij na czacie, itp. (ale to tylko wtrącone moje "pięć groszy" i moje zdanie).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13094
  • 2

Flex...a usługi dodatkowe

@slav72 , z mojego punktu widzenia, a także zdobytego doświadczenia w udzielaniu się na forum NO, to nie takie "kfiatki" widziałem😊 Gdy była polemika w tym zakresie, to padała odpowiedź, iż to założyciel tematu decyduje, komu dać rozwiązanie (albo to zignorować). Były także oznaczane rozwiązania przez modów, więc rodzi się pytanie, czy wszystko było regulaminowo? Samo proszenie autora o danie komuś rozwiązania było niekiedy zbywane milczeniem. A ile było rozwiązań danych samemu sobie? Jak autor doszedł do takiego wniosku, bo mu nikt nie doradził, a samo się jakoś naprawiło, to dał sobie i już. A tak szczerze, to niby jestem "stary wyga", a zwapniałe zwoje przypomniały sobie o czacie dopiero po sugestii. Ot, samo życie! Ale nie mam pretensji do Ciebie o nic, bo czasem trzeba sobie wytłumaczyć pewne wątpliwości. Chyba Ty też nie czujesz się urażony?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Flex...a usługi dodatkowe

@bronzub  a niby czemu mam się czuć urażony? czytałem wątek i wyraziłem swoje skromne zdanie w rozmowie na temat znikającego rozwiązania. O rozwiązaniach pisała również @Kinga  tu O co chodzi z rozwiązaniami na forum? - Nasz Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13094
  • 2

Flex...a usługi dodatkowe

@slav72 , fajnie by było, gdyby ktoś stojący z boku zasugerował, że ta i ta odpowiedź zasługuje na rozwiązanie. Czasem urywa się wątek i zostaje nie oznaczony, a ja się staram oznaczać, o ile dojdę do takiego wniosku. Czy słusznie? Napisz w PW, to jestem zawsze do usług. Nikt mnie na smyczy nie trzyma a zamiary mam dobre😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Flex...a usługi dodatkowe

@bronzub  po co pisać na PW 🤔 Nikt niczego nikomu nie zabrania, zastanawiałeś się nad znikającym rozwiązaniem to wyraziłem swoją opinię na temat i tyle.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Flex...a usługi dodatkowe

@bronzub czy masz jeszcze Orange Love? Jeśli tak, to wynik ograniczeń technicznych platform Orange głównego i flexa.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1619
  • 13094
  • 2

Flex...a usługi dodatkowe

@Piotrekk85 , nie mam już OL, chociaż numer komórki przeniesiony do Flexa wisiał na koncie MO dosyć długo. Dwa inne smartfony, dobrałem na prezenty dla zięcia i synowej wiszą jako urządzenia na raty. Stąd, po wyjaśnieniu na czacie, dalej są to urządzenia, do których usługi dodatkowe stoją otworem, mimo iż są numerami Flexa.