Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex...a usługi dodatkowe

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex...a usługi dodatkowe

W aplikacji Flex nie doszukałem się dodatkowych usług dla numerów objętych Flexem, natomiast w aplikacji MO dwa numery miały oferty Microsoftu 365 oraz z IT. Tylko w tym jednym miejscu, bo w zasadzie szukałem, czy może też są objęte usługami cybertarczy. Niby dwa oddzielne byty w Orange, a tak pomieszane, że naprawdę zazdroszczę obu deweloperom. Dlatego stworzyłem nowy temat, bo może ktoś z kompetentnych osób w końcu zareaguje.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex...a usługi dodatkowe

Też tego nie rozumiem... @bronzub  wyjaśnij kwestię numeru na czacie. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex...a usługi dodatkowe

@bronzub ja tam kompetentny w usługach marki nie jestem,  ale mam niedosyt w opisie czego oczekujesz.  Temat sugeruje jakoby oczekujesz dodatkowych usług,  jak rozumiem spoza typowych dla usług telekomunikacyjnych... ale zgadywać nie chcę.  Więc może zdradź, co by Cię interesowało. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex...a usługi dodatkowe

@Misiek62 , mnie nie chodzi o moje oczekiwania, a o to, dlaczego włącza się numery Flexa do aplikacji MO i oferuje dla nich usługi. Natomiast numer stacjonarny, w wyniku wpisania w wyszukiwarce aplikacji MO, nie istnieje, chociaż jest widoczny jako usługi stacjonarne. Flex natomiast nie oferuje w aplikacji tych usług, które wymieniłem w pierwszym poście. Nie mam pomysłu, jak dotrzeć do obu deweloperów, żeby jasno określili zakres kompetencji swoich aplikacji. Czy mój "kumaty język" (dla mnie), jest w stanie wyoślić moje spostrzeżenia?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Flex...a usługi dodatkowe

Od kiedy numerami Flexa można zarządzać w MO?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex...a usługi dodatkowe

Też tego nie rozumiem... @bronzub  wyjaśnij kwestię numeru na czacie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex...a usługi dodatkowe


@f00ku55napisał(-a)

Od kiedy numerami Flexa można zarządzać w MO?


@f00ku55 , nie nazwałbym tego zarządzaniem, tylko są widoczne, gdy najeżdżam na pakiety i usługi. 

@Misiek62 , taki sam problem dotyczył numeru Flexa "wyrwanego" z OL na koncie webowym MO. Długo systemy mieliły, aż w końcu zniknął. Czasem ręce opadają, jak trafię na konsultanta, który nie kojarzy, o czym rozmawiamy😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Flex...a usługi dodatkowe

@bronzub jak wspomnisz konsultantowi na infolinii o FLEX, to możesz być pewny, że sprawa nie zostanie rozwiązana. 

Najczęściej numer przenoszony do FLEX z konta Mój Orange znika do 24 godzin.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex...a usługi dodatkowe

@ketrasaArtur , po rozmowie na czacie dowiedziałem się, że we Flexie zarządzam numerami, natomiast w aplikacji i na webowym koncie MO, zarządzam urządzeniami. To by się trzymało kupy, bo telefony są zakupione na raty w Orange i figurują na koncie MO jako urządzenia. Więc pakiety i usługi mogę dokupić także na numery Flexa bezpośrednio z aplikacji MO. Opłaty będą doliczone do faktury comiesięcznej. Natomiast Flex ma swoje promocje. Np. Klub Flex aktualnie ma (u mnie je widzę) aż 14 ofert czasowych, w tym trzy z krótkim terminem do skorzystania z nich.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Flex...a usługi dodatkowe

@bronzub czyli telefony masz na kredyt?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex...a usługi dodatkowe

@Misiek62 , na raty są oba, więc są na liście urządzeń. Stąd moje wątpliwości, za Twoją poradą, rozwiałem na czacie😊 

Edit: @Misiek62 ...mi sie wydawało, że już wskazałem Ciebie do rozwiązania. Nie wiem dlaczego musiałem oznaczyć ponownie.