Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

"Na stówę" problem związany z konfiguracją pt. bliźniaczy e-sim z tym samym numerem.

Ten sam problem spotkałem u znajomego. 

Sam przenosiłem kilka numerów z Play do Flex-a i HD bez zastrzeżeń. Ale nie mam dubeltowych kart.  


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Jestem niemal pewien że to właśnie jest przyczyną. Aktualnie nie ma opcji rezygnacji z eSIM dla Apple Watcha. Można ją tylko zawiesić, ale to nie rozwiązuje problemu.

Mam 3 numery we Flex, tylko na jednym mam brak HD Voice. 
Poproś znajomego aby zgłosił usterkę  na czacie. Może Orane w końcu przestanie udawać ze problemu nie ma. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

I standard . Później wykonam te ich testy i znów zgłoszę 🙂


D2677636-21EF-4DA6-B3F8-3910DCA9282F.png

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Standardowa odpowiedź z automatu. Następna będzie o niedziałającej karcie SIM lub uszkodzonym aparacie. Wszystko to przerabiałem 😉

 

Zgłaszaj do skutku. Wyraźnie zaznacz w zgłoszeniu że problem występuje niezależnie od lokalizacji, a więc nie jest to kwestia nadajników.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 20
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Mam dokładnie ten sam problem, który pojawił się po zduplikowaniu numeru do esim Apple Watch. Komunikacyjnie łatwiej dogadać się z automatem Maxem niż z żywym(?) człowiekiem na czacie.

Odesłali mnie do Apple. Apple zalecił wgranie od nowa oprogramowania. Zrobiłem to, ale problem jak był tak jest. Na czacie twierdzą, że po ich stronie jest wszystko ok i o co mi chodzi. Kuriozum. Z racji tego, że nie da się odłączyć esim AW postanowiłem przenieść się do innego operatora a potem wrócę żeby sprawdzić czy to coś pomoże. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

@Maciej_FLEX Mamy kolejny przypadek. To ewidentnie globalny problem. Czekamy na rozwiązanie...

 

@ipatszy Również rozważam przeniesienie numeru do innego operatora i z powrotem. Koniecznie daj znać czy to rozwiązuje nasz problem.

 

Póki co, na ostatnim AMA udało mi się zainteresować problemem experta od Flexa. Tutaj obiecał że odezwie się z informacją w tym wątku.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Jest ruch w interesie 🙂 to dobrze 🙂 Ja wykonałem zalecenia działu technicznego tzn. przekładanie kart, godziny połączeń itp. Nic tylko czekać.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 20
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Zrobiłem dodatkowy test, aby wykluczyć problem z telefonem. Otóż utworzyłem nowe konto FLEX i wybrałem nowy numer esim, na razie bez AW. Działa idealnie w każdą stronę. Problem z urządzeniem (iPhone 11) wykluczony.

Niebawem dodam komentarz po wysłaniu esima na AW.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 20
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

Drodzy Państwo. Jest jak pisałem. Po wysłaniu esim na Apple Watch wróciła fatalna jakość połączeń przychodzących. Wychodzące są bardzo dobre.  Mamy winowajcę, tylko kiedy Orange się do tego przyzna? 🙂 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

Fatalna jakość rozmów (problemy z HD Voice) w Orange Flex

To już mamy 100% pewności 🙂 Duke zaangażował eksperta więc nic tylko czekamy 🙂