Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FLEX - dodatkowa karta SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2205
  • 12361
  • 57

FLEX - dodatkowa karta SIM

@Ron jak nie ma jak jest, albo połączenia głosowe i internet, albo sam internet, wybierasz to przy dodawaniu karty dodatkowej, potem tego nie da się już zmienić.

@Ron ty piszesz o zamawianiu nowej w aplikacji?

To fakt jest jeden rodzaj, do wszystkiego, ale potem się wybiera, czy połączenia i internet ma obsługiwać, czy tylko do internetu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19341
  • 55879
  • 758

FLEX - dodatkowa karta SIM

@Ron można dodatkową kartę SIM wybrać do wszystkiego lub tylko do internetu:

Screenshot_2023-06-09-13-11-32-143_com.orange.rn.dop.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5961
  • 24248
  • 204

FLEX - dodatkowa karta SIM


@Ronnapisał(-a)

Nie ma we FLEX do zamówienia karty dodatkowej jako tylko do danego rodzaju usługi (karta Flex internetowa lub karta Flex tylko głosowa). Zamawiasz kartę dodatkową i tyle. 😏🤔

 


Really?

Screenshot_20230609_141848_com.orange.rn.dop.jpg

Screenshot_20230609_141856_com.orange.rn.dop.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 15
  • 52
  • 1

FLEX - dodatkowa karta SIM

Zamawiając dodatkową kartę SIM we Flex trzeba pamiętać, że ta "główna" ma włączony roaming, dodatkowa natomiast roamingu nie ma.

Wiem to stąd, że w ubiegłym roku gdy byliśmy na wakacjach w Bawarii to synowi nie działał telefon natomiast tablet został w domu. Pisałem na czacie z konsultantem i powiedziano mi, że z dwóch kart tylko jedna jest główną i ta właśnie ma włączony roaming, druga go nie ma. Oczywiście w telefonie była dodatkowa a główna w tablecie, który został w domu 😀


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5961
  • 24248
  • 204

FLEX - dodatkowa karta SIM


@rychtar1napisał(-a)

Zamawiając dodatkową kartę SIM we Flex trzeba pamiętać, że ta "główna" ma włączony roaming, dodatkowa natomiast roamingu nie ma.

...😀


Wydaje mi się że to nie chodzi o włączenie roamingu. Po prostu karty dodatkowe są aktywne tylko w Polsce. Co więcej, jeśli karta głóna wyjedzie za granicę to te dodatkowe przestają działać, nawet jeśli zostały w Polsce. Nie sprawdzałem tego w praktyce, ale tak by wynikało z warunków usługi. Natomiast główna karta za granicą działa zupełnie normalnie - to sprawdzałem.