Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO w Orange Flex


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO w Orange Flex

Jestem prywatnym użytkownikiem Orange Flex i potrzebuję faktury, ponieważ pracodawca może mi zrefundować poniesione koszty na opłacony przeze mnie Internet- ale warunkiem jest faktura. 

Uprzejmie proszę o pomoc.

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

@Kazimiera30 najszybciej i najwygodniej fakturę pobierzesz z konta Mój Orange przez apkę lub www.

Faktury również można uzyskać w salonie Orange.

Jeżeli masz uruchomione e-fakturę, to powinna również być wysłana na podanego e-maila.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Chodzi o klienta indywidualnego na Orange Flex.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

@Kazimiera30 w ofercie FLEX faktura jest wystawiana tylko na firmę. Dla użytkownika indywidualnego faktur nie ma. Takie było założenie FLEX-a od początku subskrypcji.

Możesz spróbować napisać na czacie w tej sprawie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Niestety założenie jest bardzo lekceważące dla klienta i chyba niezgodne z prawem konsumenckim. Każdy ma prawo do poświadczenia zapłaty na piśmie, a ten który pobiera pieniądze, ma obowiązek wydania poświadczenia otrzymania pieniędzy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

@Kazimiera30 pisałem na czacie. Niema możliwości otrzymania faktury we FLEX dla klienta indywidualnego. Tak twórcy FLEX-a wymyślili, pewnie też z powodu obniżenia kosztów w ofercie. Można otrzymać fakturę tylko dla firm.

Zapis jest w regulaminie, a klient wybierając ofertę FLEX, akceptuje regulamin i warunki.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Orange Flex stworzył sobie sam regulamin lekceważąc prawo konsumenckie.

Przecież dzisiaj można wystawić elektroniczną fakturę i kosztów w formie papierowej firma nie musi ponosić.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

@Kazimiera30 to wybierając ofertę FLEX, trzeba było nie akceptować regulaminu. Nie było by teraz problemu. FLEX by nie odpalił, trzeba by było wybierać ofertę abonamentową. Tam jest faktura.

W ofercie na kartę przecież też nie ma faktury za usługi, a oferta FLEX jest traktowana jako oferta na kartę. To nie jest abonament.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

FAKTURA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Ale za doładowania konta w ofertach na kartę można brać fakturę 😉