Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Ogólnie to ja czekam już z poł roku i ciągle mnie zwodzą na czacie. Dobrze że trafiłem tu na to forum to może naprawdę cos pracują nad tym, poczekam jeszcze do września a później jak nie bedzie to też spadam do innej sieci bo też przeszedłem do flex tylko dla tej dodatkowej karcie jak się później okazało bez możliwości użycia jej jako e-sim w galaxy watch LTE


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Kilka dni temu otrzymałem odpowiedź, że na razie zawiesili na kołku pracę nad eSIM dla Galaxy watch, ale nadal mają to na uwadze.

Mam wrażenie że odpuścili sobie i zajęli się już innymi sprawami.

Szkoda tylko że zwodzą ludzi obietnicami bez pokrycia...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Dzisiaj otrzymałem taką informację od kolegi z Flex. Jest więc świateło w tunelu, oby tylko nie zgasło...

Trzymajmy kciuki !!!

hej, walczę żeby wrzucić ten temat do naszego backlogu, bo dokladnie uważam tak jak Ty, że może warto spróbować z qr kodem. Chcę, żebyśmy zaczeli analize juz w czerwcu tego tematu, więc lipiec moze być realny na wdrożenie. ale obiecać nic nie mogę, dużo mamy tematów na tapecie i trzeba żonglować prirytetami "


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Trzymam kciuki, aby temat ruszył i nastąpiło szybkie wdrożenie. Czekamy więc na konkretne efekty. Może by tak puścić dla wybranych i chętnych testy beta?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 22
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Ja też mocno trzymam, extrasim po kodzie QR to by było zbawienie dla mnie i mojego Ticwatcha 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

@Maciej_FLEX  - walcz o QRcode dla smartwatch-y, walcz! To słabe, że Flex, który ma być niby innowacyjną ofertą nie pozwala na dodanie esim-a do smartwatch-a Samsunga, podczas gdy Orange Abo nie ma tego problemu. Czekamy!


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Minęły 3 tygodnie od kiedy Maciej_FLEX obiecał, że postara się ruszyć z tematem eSIM dla Galaxy watch.

Ciekawe czy prace trwają, a jeszcze bardziej ciekawi mnie kiedy zostaną zakończone. Miejmy nadzieję, że na dniach....

Czy Wy też czekacie z niecierpliwością ? 😀


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 22
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Oczywiście, że czekamy, a jakże 🤣


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Coś wiadomo?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

@Sandraa nadal brak informacji.