Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Dzień Dobry,

Mam pytanie, czy ktoś z was wie kiedy można się spodziewać usługi ekstra karta sim dla galaxy watch LTE w ofercie orange Flex?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Jeszcze trzeba poczekać. Dodatkowo trzeba będzie mieć telefon z androidem min 10.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

51 ODPOW. 51

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Jeszcze trzeba poczekać. Dodatkowo trzeba będzie mieć telefon z androidem min 10.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Witam!
Czy coś się może zmieniło i Galaxy watch ma w końcu wsparcie eSIM u FLEX?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

@jarojaro1973 na chwilę obecną dalej bez zmian. Jak będzie e-SIM dla Galaxy Watch, na pewno będzie głośno.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 22
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Ja w zasadzie po to się przeniosłem do Flexa, żeby mieć extra esima z tym samym numerem do zegarka bo obecnie mam z innym od Orange na kartę, do głowy mi nie przyszło, że taki Orange to ma po QR kodzie a we Flex nie ma... No nic, trzeba czekać albo przenieść się do Orange na abonament, trzymam kciuki za szybkie i pomyślne wdrożenie tej funkcjonalności 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Kodów QR do esim już wiele razy zapowiadano nie będzie Flex. Ma się pojawić natywna opcja, ale to tylko dla urządzeń wspierających androida 10 i wyżej.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

BOK FLEX twierdzi że cały czas nad tym myślę żeby dodać obsługę eSIM w Galaxy watch.

Mam nadzieję, że myślą intensywnie i uda im się w końcu pozytywnie załatwić tą sprawę bo od 3 miesięcy nic nie ruszyło i boję się że mają to już..... głęboki z tyłu !!!!

PS. Ja też przeszedłem do FLEX żeby mieć eSIM w Galaxy watch. 

Jeżeli nie uruchomią tej opcji to na pewno nie przejdę na abonament, wolę zmienić operatora skoro i tak nie mam funkcji dla której przeszedłem do FLEX.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 22
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Jak przejdziesz na abonament to będziesz miał tą upragnioną funkcję bo oferują extra sim po kodzie QR, tylko drogo i mało GB 😉 jak zmienisz operatora to całkiem lipa bo w PL jak na razie tylko Orange wdrożyło eSim...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 26
  • 0

Ekstra karta e-sim we Flex galaxy watch LTE

Wiem że w abonamencie jest, ale nie mam zamiaru opłacić 45 zł miesięcznie + 9 zł dodatkowo po 6 m-cach za tak kiepską ofertę !!!

Pisałem się na FLEX bo mają fajna ofertę i byłem pewien że eSIM też jest. 

Poczekam 1 miesiąc bo mam za 1 zł, ja nic się nie zmieni to się pożegnamy... Trudno, wszystkie moje 3 numery przejdą do kogoś innego....