Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność telekonferencji

ROZWIĄZANE

Poziom 40, Guru *****
  • 30423
  • 24071
  • 1303

W Orange jest też telekonferencja przez wdzwanianie.

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 3
  • 3
  • 0

Cześć, jestem kolejnym użytkownikiem który nie spodziewał się (sic!) możliwości braku realizacji połączeń konferencyjnych w Orange flex.

Drogie Orange w dobie pandemii gdzie wiele osób pracuje zdalnie możliwość rozmowy przez telefon w telekonferencji to podstawa. To jest naprawdę bardzo istotna funkcja w obecnych czasach.

Wielka prośba o uruchomienie tej funkcji i prośba o kontakt z expertem Orange flex. Dzieki

Poziom 37, Guru **
  • 10205
  • 17256
  • 341

@Frehar pozostaje posiłkować się konferencją u konkurencji. Fiolet i Magenta mają juź od oferty na kartę. 

We Fiolecie można połączyć np. że dwa numery, do których dołączył się kolejne osoby. Jak dobrze eykona się połączenie, to pozostałe numery, w tym Orange może uczestniczyć w konferencji 9-10 osób. Sam przeprowadzałem próby, działało 🤔😄👍

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 3
  • 3
  • 0

Przeszedł z NJU gdzie wszystko co potrzebowałem działało perfekcyjnie 🙂 łatwego powrotu bez pomocy konkurencji nie będzie 🙂 

Poziom 37, Guru **
  • 10205
  • 17256
  • 341

@Frehar niestety, obecnie potrzebna pomoc konkurencji, ale w planach są prace nad migracją z FLEX do innych ofert Orange.

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 3
  • 3
  • 0

No tak boje się ze te plany będą się ciągnąć i ciągnąć a z technicznego punktu widzenia zastanawia mnie czy to ktoś nie kliknął „Enter” czy to celowe działanie wynikające z jakiś przyczyn technicznych 

wesolych świat