Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego zrezygnowałem z oferty Rodzinnej we Flex


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 91
  • 0

Dlaczego zrezygnowałem z oferty Rodzinnej we Flex

Zrezygnowałem z oferty rodzinnej (teraz to się nazywa dodatkowa karta sim) i przeniosłem numer do innej sieci. Dlaczego? Głównie z powodu gorszego traktowania użytkowników numerów dodatkowych. Nie dotyczyły ich żadne promocje, dodatkowe gb itp. Nie mieli także gb w roamingu. Orange uważa, że cena 15 zł to już jest nagroda. Ale w nju masz 9zł za numer dodatkowy który korzysta z internetu i roamingu karty głównej i nie trzeba pamiętać o doładowaniu gb na numer dodatkowy. Jednym plusem flexa były dodatkowe karty sim, które można wykorzystać w zegarku lub ipadzie. Ale także w tym przypadku korzyści są dyskusyjne. Pisałem o Orange by dali abonentom dodatkowym pełne prawa ale...mają chyba ważniejsze tematy.

 

 

 

_________________

Doprecyzowana nazwa tematu oraz edytowana treść - moderator Wojciech.

5 ODPOW. 5

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Dlaczego zrezygnowałem z oferty Rodzinnej we Flex

Dlatego jest wolny rynek. Dodawanie GB na drugi numer nie jest uciążliwe, a na tym polega oferta samoobsługowa. W ramach tych 15zł masz nielimitowane rozmowy/SMS/MMS także w roamingu. Oferta ma zwolenników 😉 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Dlaczego zrezygnowałem z oferty Rodzinnej we Flex

zgodzę się z tym ze flex ma poukładana ofertę z kartami SIM do zegarków czy iPada. Ale podobnie spotkałem się z brakiem promocji dla dodatkowych userow i tez zmieniłem sieć. Chciałem mieć spokój w domu i równouprawnienie. Teraz każdy ma ofertę taka jaka chce i co najlepsze nie w jednej sieci. Ale nam to nie przeszkadza póki wszystko jest nolimit. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dlaczego zrezygnowałem z oferty Rodzinnej we Flex

@Stanek1 , teoretycznie, gdyby główny numer miał najwyższy pakiet GB i w tym samym czasie dodane wszystkie rodzinne, to jest szansa troszkę GB skubnąć od najbogatszego i ewentualnie nie wstydzić się poprosić o wolne GB kogoś z forum NO. Są chętni zawsze i tylko (znów teoretycznie) jakoś zgrać to wszystko😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 232
  • 1

Dlaczego zrezygnowałem z oferty Rodzinnej we Flex

A ja przeciwnie.

Przeszedłem z Play rodzina do flex co więcej przeniosłem rodzinę(4 karty), mam najwyższy plan i wszyscy są zadowoleni...

 

Różnica między Play a flex ogromna 👍😋


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

Dlaczego zrezygnowałem z oferty Rodzinnej we Flex

@Stanek1  Dlatego masz wybór idziesz tam gdzie jest lepiej i ewentualnie daja więcej 😉