Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?

Cześć!
Pytanie jak w tytule. Nie mam jeszcze flexa ale rozważam przejście do niego z 4 numerami. Gdyby główny nr miał ten plan najwyższy 150 GB za 80 zl to do reszty numerów w rodzinie mógłbym przekazywać gigabajty bez limitu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?

@un_lu2e trochę sorostuję poprzednie wypowiedzi. Mając w planie 150 GB możesz maksymalnie przekazać 149 GB. Możesz podzielić sobie na kilka numerów lub jednorazowo zasilić jeden numer całym możliwym pakietem. Unlmted jest przypisany tylko do numeru, na którym został aktywowany/wykupiony.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 84

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?

Cześć @un_lu2e 

zerknij to tego linka Orange Tylko w Orange Flex podzielisz się GB ze swoimi znajomymi

W aplikacji Orange Flex wystarczy kliknąć przycisk „Przekaż GB” i zdecydować komu i ile przesłać GB. Nowa funkcja „Przekaż GB” działa wśród klientów Orange Flex.
Trzy sposoby na przekazanie GB:
* wpisz samodzielnie numer telefonu osoby, której chcesz pomóc, a która także ma Orange Flex,
* wybierz numer telefonu osoby ze swojej książki telefonicznej
* skorzystaj z funkcji „znajdź osobę w pobliżu”

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/tylko-w-orange-flex-podzielisz-sie-gb-ze-swoimi-znajomymi/
Przesyłam ci link z tematem który był na forum Nasz Orange w 2019 roku dotyczący Przekazanie danych GB we Flex https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przekazanie-danych-GB-we-Flex/td-p/159508

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?

No dobra, ale to są już technikalia, jak zrobić kliknąc by przekazac gigabajty.
A mi chodzi o to, ile tego ja mogę przekazać. Też unlimited?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?

Nie możesz unlimited bo to dotyczy numeru na którym jest aktywny, możesz przekazać tyle ile masz w planie swoim czyli 150gb 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 84

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?

@un_lu2ew tym drugim linku co przesłałem kolega @Misiek62 napisał artykuł Przekazanie danych GB we Flex przesyłam linka jest tam instrukcja https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przekazanie-danych-GB-we-Flex/td-p/159508

Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?

Dziękuję za odpowiedzi 🙂
A to przekazywanie do znajomych to to samo co przekazywanie do członków rodziny w ramach flex rodzina? Niczym to się nie rózni?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 84

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?

@un_lu2eznalazłem artykuł na stronie Orange ,,Orange Flex – oferta rodzinna nawet z 6 numerami" https://www.orange.pl/poradnik/siec-komorkowa/orange-flex-oferta-rodzinna-nawet-z-6-numerami/

W razie potrzeby inni członkowie Twojej rodziny mogą podzielić się swoimi GB i przekazać dzieciom lub seniorom dowolny pakiet danych – w pozostałych planach jest ich naprawdę dużo!

Zarządzanie kontem

Jak zarządzać Planami w Orange Flex? To bardzo łatwe! W aplikacji użytkownicy mogą mieć profil Administratora lub członka rodziny.

Administrator ma większe uprawnienia:

  • dołącza lub usuwa członków rodziny,
  • dla każdego członka rodziny może aktywować lub wyłączyć opcję „Zapytaj o zakup” – jeśli jest włączona, Administrator otrzyma powiadomienie, kiedy ktoś zechce kupić w aplikacji dodatkowe usługi, np. pakiet roamingowy.

Co ważne – wszystkie numery w rodzinnej ofercie Flex są zarejestrowane na jedną osobę (Administratora), a płatność jest pobierana z jednej karty płatniczej podpiętej do konta. To znacznie ułatwia zarządzanie miesięcznymi wydatkami. 🙂

@un_lu2e  bardzo dobrze usługę Orange Flex znają  koledzy @IreneuszCD i @ketrasaArtur Poczekajmy od nich na informacje 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?


@un_lu2enapisał(-a)

Cześć!
Pytanie jak w tytule. Nie mam jeszcze flexa ale rozważam przejście do niego z 4 numerami. Gdyby główny nr miał ten plan najwyższy 150 GB za 80 zl to do reszty numerów w rodzinie mógłbym przekazywać gigabajty bez limitu?


Napiszę krótko, GB z planu możesz przekazać znajomym, Ulimited przypisany jest do danego numeru, nie można go udostępniać, to by było za fajne 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 84

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?

@un_lu2e  widzisz szybka odpowiedz @IreneuszCD  krótko i na temat 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Czy przy unlimited moge przekazywac czlonkom rodziny flex dowolną ilość gigabajtów?


@un_lu2enapisał(-a)

...

A to przekazywanie do znajomych to to samo co przekazywanie do członków rodziny w ramach flex rodzina? Niczym to się nie rózni?


Niczym. Nawet jest tu na NO cały wątek żebraczy w ramach którego można wyżebrać te GB od zupełnych nieznajomych, w razie nagłej potrzeby.