Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co czeka VideoPass i MusicPass?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Co czeka VideoPass i MusicPass?

Witam,

 

jak wiemy TSUE zabrania oferowania tzw. video i music passów, co więc będzie z oferowanymi passami w Orange Flex? Czy zostaną one jakoś zastąpione czy Orange przestanie je oferować? Czy zabranie tych usług będzie oznaczało pogorszenie warunków umownych i możliwość zerwania umów przez konsumentów?

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Co czeka VideoPass i MusicPass?

@Arcziiiii puki co, obecnie są dostępne jeszcze w ofercie Orange. Sprawa jest w trakcie. Temat co jakiś czas pojawia się na NO:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Passy-usuni%C4%99te/m-p/195903


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Co czeka VideoPass i MusicPass?

Ciekawe co z tego będzie i jak zrekompensują to obecnym użytkownikom bo bez passów ta oferta jest nędzna i nie warta nawet 20zl bo konkurencja z większymi pakietami jest tańsza. Miałem to brać ale wstrzymam się.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co czeka VideoPass i MusicPass?

Nic się nie zmieni. Radzę dokładniej przeczytać wyrok TSUE.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Co czeka VideoPass i MusicPass?

@Arcziiiii nie pamiętam aby Unia coś szybko przeprowadziła. Moim zdaniem nic się w najbliższym czasie nie zmieni i nie brałbym takiego gdybania nawet pod uwagę tylko przenosił numer skoro oferta ci się TERAZ podoba.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Co czeka VideoPass i MusicPass?

Wszystkie sieci już się wypowiedziały, że wyrok wiele zmieni. Orange próbuje się bronić, że niby trzeba mieć pakiet GB żeby passy działały bo jak wykorzystasz podstawowy pakiet to i passy przestaną działać ale myślę, że to nie przejdzie i UOKiK nałoży za to kary więc żaden operator nie będzie ryzykował. Przepisy już weszły w życie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co czeka VideoPass i MusicPass?

Gdzie się wypowiedziały?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 16
  • 0

Co czeka VideoPass i MusicPass?

W necie są ich stanowiska, poszukaj, jest o tym glosno.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co czeka VideoPass i MusicPass?

Poza sfrustrowanymi pracownikami contact center różnych firm na portalach typu telepolis nie widzę jakiś wpisów że to automatycznie przeniesie się do Polski. Radzę na pewno przeczytać i zwrócić uwagę na konstrukcję passów. Jest to wariant otwarty. Przykład parrotone i jego dodanie - więc to wg mnie jest czyste. Nie widziałem stanowiska Orange na jej stronie.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co czeka VideoPass i MusicPass?

Również nie widziałem, żeby jakikolwiek operator się oficjalnie na ten temat gdzieś wypowiedział 😉