Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak sieci - włóż kartę sim (Orange Flex)


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Brak sieci - włóż kartę sim

Ja bym jeszcze przetarł palcem kartę i zobaczył czy to przyniesie pozytywny efekt.

Anonim

Nie dotyczy

Brak sieci - włóż kartę sim

Po wyłączeniu i włączeniu telefonu działa karta sim ale to już drugi raz się zdażyło odkąd jestem w Flex


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci - włóż kartę sim

A masz sim od flex czy od zwykłego Orange?
Anonim

Nie dotyczy

Brak sieci - włóż kartę sim

@Piotrekk85 

 

Najlepsze to że ta mała karta z Play nie chce wejść w ten adapter od Flex czyżby była większa karta SIM w Play?

 

  

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci - włóż kartę sim

To by mogło potwierdzać że jest luz. Jeśli playa nie wchodzi, to Orange jest minimalnie mniejsza.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Brak sieci - włóż kartę sim

Z kartami SIM FLEX nie miałem problemów, ale podobny komunikat kilka razy mi się zdarzył na karce SIM abonamentowej. Może @Anonim trafiłeś na jakąś serię kart SIM FLEX wadliwych. Wymień na nową i sprawdź czy dalej będzie występował problem.

Czy obecną SIM-kę przeczyściłeś jak proponował @spiro?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci - włóż kartę sim

Jeden producent dostarcza wadliwe sim do Orange na kilka modeli. Nie wszystkie sim mają problem bo Orange ma chyba 3 producentów sim. Też nie w każdym modelu telefonu robi to problem. Problem stary jak świat.
Anonim

Nie dotyczy

Brak sieci - włóż kartę sim

Ciekawe jakie normy są na te SIM karty, obejrzałem Play/ Plus/ Orange, każda ciut wymiarowo inna, są szablony w necie, trzeba by sprawdzić, może micro sim się kurczy 😀


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak sieci - włóż kartę sim

Gołym okiem tego nie widać. Najlepszym producentów sim ma play i tm, potem plus, orange niestety słabo wypada na tym polu.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Brak sieci - włóż kartę sim

Zależy też który producent z jaką dokładnością wykonuje. Jeden przy górnej granicy tolerancji, inny przy dolnej i temu karty między sobą nie pasuję w ramki.