Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonusy Flexa i terminy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Bonusy Flexa i terminy

Dosłownie pięć minut zajęło mi udokumentowanie procesu przelania bonusa 50 zł na swoją kartę po odczytaniu wiadomości mailowej. Notyfikacja także w aplikacji była. Niezależnie od powyższego, chwilę po tym otrzymałem wiadomość o kończącym się terminie Music Pass na 24 godziny przed końcem cyklu, czyli w dniu 25 listopada. Tak więc ten 30 dniowy termin nie ma idealnie wymierzonego czasu w całym cyklu. Chyba że rejestruje dokładny czas czynności aktywacyjnej Flexa. Tego nie wiem, ponieważ nawet koledzy tutaj na forum zgłaszali ten dylemat. Ważne, że jest to bardzo proste Emotikon: Bardzo szczęśliwy Intuicyjnie prowadzi za rączkę zgredzika jakim jestem Emotikon: Mrugający Zachęcam więc i polecam korzystać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1.PNG2.PNG3.PNG4a.PNG5.PNG23.10 -23.11, czyli dokładnie, a nie dłużej23.10 -23.11, czyli dokładnie, a nie dłużej7.PNG8.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bonusy Flexa i terminy

@Anonim  na przykładzie zakończenia planu pokazywałem, że system liczy czas do sekund.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bonusy Flexa i terminy

@Anonim  na przykładzie zakończenia planu pokazywałem, że system liczy czas do sekund.

Anonim

Nie dotyczy

Bonusy Flexa i terminy

@Misiek62 , czyli regulamin nie jest dosyć precyzyjnie skonstruowany.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bonusy Flexa i terminy

ech, znaczenie słów... konstrukcja zdań, precyzja wypowiedzi.