Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Apple Watch - Konfiguracja Rodzinna


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 23
  • 0

Apple Watch - Konfiguracja Rodzinna

Hej,

 

Dostałem po ponad 3 tygodniach odpowiedz z działu techniczne (możliwe, ze to zbieg okoliczności ale wczoraj wypełniałem ankietę na Flexie, ze i tam napisałem co myślę o ich pomocy).

 

W każdym razie to jest to co mi odpisali:

"Wracam z informacją z działu technicznego : Czy wykonujesz następujące kroki?: # Czy w telefonie z którym jest sparowany Apple Watch znajduje się karta głównaczłonka rodziny? To jest warunek konieczny, żeby aktywacja przebiegła dobrze. # Musisz zalogować się numerem członka rodziny do aplikacji Flex. Wejść w Moj profil > Ustawienia aplikacji i włączyć tam pod wyborem języków funkcję “Szybkie logowanie”. # Jeśli pkt. 1 i 2 jest OK, to musisz wyłączyć WIFI w swoim telefonie i musi być podłączony do naszej sieci. # Następnie na telefonie wchodzi w aplikację Watch > Sieć komórkowa > Dodaj sieć komórkową # Klikając w konfiguruj sieć komórkową wyświetli się nasza falka (loader) i z automatu zostaniesz zautoryzowany. Po chwili pojawi się ekran “Czy chcesz eSIMa?” z przyciskiem “Zamów eSIM”.v Kontynuuje proces wg. pojawiąjących się ekranów i po kilku minutach ma aktywny eSIM na AW

Po przejściu procesu możesz wykonać następujący test jeszcze, żeby upewnić się że wszystko ok: 1.Wyłącz iPhone. 2.Zegarek straci połączenie Bluetooth. 3.Poczekaj około minutę aż aktywuje się sieć komórkowa na zegarku. 4.Będzie to widoczne w menu które wysunąć można z dołu ekranu zegarka -> pojawią się 4 kropki zasięgu, a antenka zaświeci się na zielono. 5.Wykonaj połączenie z zegarka lub zadzwoń z innego telefonu pod numer który aktywowałeś na zegarku"
 
Z tego co pamiętam robiłem już te kroki ale co mi tam - przejdę dokładnie przez tą listę i sprawdzę raz jeszcze.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Apple Watch - Konfiguracja Rodzinna

Dzięki za info, zrobiłem dokładnie te kroki, nawet rozparowując wcześniej zegarek z drugim telefonem (dziecka) pozostawiłem plan na zegarku, jednak po sparowaniu z moim telefonem nadal to samo, opcja "konfiguruj sieć komórkową" jest nieaktywna jak poprzednio, plan jest oznaczony jako nieaktywny. usunąłem plan i dalej jest dokładnie to samo, nawet blokując swoją kartę główną w telefonie żadnych zmian przycisk nadal nieaktywny. E-sima już mam tylko problem z jego instalacją jeśli zegarek jest sparowany z moim telefonem.

Daj znać jak u ciebie to poszło.