Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[archiwum] Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling 📱📶


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling


burebusek napisał(-a):

rafik_ napisał(-a):

Na p8 Lite z 2ma kartami SIM nadal aplikacja po jakimś czasie sama się wyłącza .... ( oczywiście ustawiona jako chroniona etc ).


@rafik_, być może przyczyna leży po stronie ustawień aplikacji. 


Nie nie lezy po stronie ustawień apki.

BTW - menu ustawień apki jest bardzo ubogie.

 

To bardziej kwestia współpracy z Huawei. Tak było od pierwszej wersji tej apki.

Anonim

Nie dotyczy

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@rafik_, niestabilność appki to zmora także u mnie. Zobaczę po aktualizacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Jasne @Anonim że potestujemy.
Anonim

Nie dotyczy

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling


Misiek62 napisał(-a):
Jasne @burebusek że potestujemy.

@Misiek62, dzisiaj Recovery Suite było ważniejsze i w końcu upragniony spokój Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mam jakiś "magnes" na kłopoty przed świętami z PC.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 306
  • 516
  • 14

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Testuję na Huawei-u Mate 10 Pro z Andkiem Oreo.

Generalnie działa, ale... momentami się przycina, np. dzwonię do kogoś, ale po odebraniu nie słyszę rozmówcy. Za chwilę dzwonię jeszcze raz i jest OK. Raz zdarzył się problem z połączeniem przychodzący, tj. był dzwonek, ale nie pojawił się ekran połączenia przychodzącego. Odebranie połączenia było możliwe dopiero po odblokowaniu telefonu (odciskiem palca).

Anonim

Nie dotyczy

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@Duke, u mnie bezpieczny katalog z tym pinem mnie wkurza. Zastanawiam się nad wyłączeniem blokady, a tylko simkę zostawię z blokadą po starcie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling


rafik_ napisał(-a):

Na p8 Lite z 2ma kartami SIM nadal aplikacja po jakimś czasie sama się wyłącza .... ( oczywiście ustawiona jako chroniona etc ).


@rafik_: Tę ochronę to o kant stołu potłuc... U mnie w P9 Lite to nigdy nie działało i uwalało masę aplikacji (szczególnie w znienawidzonym przez Huawei Endomondo), dlatego musiałem zaniechać używania tego modelu, bo wymagam jednak minimum multizadaniowości, a w przypadku tych telefonów nawet bez używania innych aplikacji potrafi ubijać te już działające w tle. Być może inaczej jest w serii pełnej lub Mate, a nie Lite, ale to nie nadaje się do używania przez ludzi trochę bardziej "kumatych" w tych sprawach, chociaż nawet moją mamę to już denerwuje, że coś samo jej się wyłącza albo znikają jej samoistnie powiadomienia, bo apka zostanie ubita...

Anonim

Nie dotyczy

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Ułomność aplikacji wynika po części z małej rozdzielczości ekranu i braku miejsca w tych mini auteczkach. Pod maską nie da się upchać wszystkiego.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

@bchmiel75  jeszcze jedna uwaga do "dokumentów" udostępnianych w aplikacji... Licencje są w języku angielskim, wiem, mało kto zajrzy i zechce czytać, ale mimo to uważam, że OPL winno dokumenty publikować w języku urzędowym...

 

Natomiast na plus w stosunku do wersji, którą wcześniej używałem, jest to iż w wykazie połączeń widzę ikonę świadczącą o tym że dana rozmowa była prowadzona przez WiFiCalling - chyba, że wcześniej była a ja nie zauważyłem :).


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 3
  • 0

Lekarstwo na problemy z zasięgiem - aplikacja WiFi Calling

Witam,

Chciałbym podłączyć się do tematu tej aplikacji. Zainstalowałem ją na Meizu M2 Note. I tutaj pojawił się problem. Przy próbie aktywacji najpierw widzę pierwszy ekran, gdzie napisane jest coś o regulaminie, a pod spodem jakby dwie opcje tj. po prawej "OK, jasna sprawa" (nie reaguje na dotyk), drugie po prawej "Zaczynamy".

Wybieram "Zaczynamy" i uruchamia się inny ekran, gdzie na dole jest przycisk "włącz usługę" więc wciskam i ....trafiam do pierwszego ekranu i znowu "zaczynamy" i tak w kółko, jakby program się zapętlił.

 Aplikację odinstalowywałem i instalowałem ponownie i to nic nie pomogło.

Zrobiłem nawet reset do ustawień fabrycznych - też nie pomogło. proszę o pomoc.