Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 36, Guru *
  • 3601
  • 4925
  • 130

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@Konto usunięte, 

myślę że Artur ze skromności napisze, że to nie On, tylko Zespół NO, albo firma OPL ...

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3481
  • 113

[ Edytowane ]

...tak, powerbank i to nie jakiś tam "byle jaki"...@Artur nie pożałował wrzucić do "worka" porządnych prezentów Emotikon: Mrugający

IMG_20170113_121307.jpg

@Konto usunięte, a można było wybierać? Emotikon: Mrugający

Out do odwołania...

Konto usunięte
Nie dotyczy

@mabud73Ja muszę jeszcze poczekać cierpliwie albo przespacerować się w al.Jerozolimskie 

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5272
  • 110

Misiek62 napisał(-a):

@vdsl2

myślę że Artur ze skromności napisze, że to nie On, tylko Zespół NO, albo firma OPL ...

Nie "ze skromności", a ze szczerości Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mam tę miłą rolę, że mogę ogłaszać takie "akcje dodatkowe", ale za wszystkie odpowiedzialny jest cały Zespół Nasz Orange Emotikon: Szczęśliwy

vdsl2 napisał(-a):

@mabud73Ja muszę jeszcze poczekać cierpliwie albo przespacerować się w al.Jerozolimskie 

@Konto usunięte, jeśli już to do stacji kurierskiej, no chyba, że kurier przywiezie nam z powrotem to wtedy możemy dogadać się jakoś inaczej.

Każdy zwycięzca mógł sobie wybrać jeden gadżet z listy i dorzuciliśmy jeszcze kilka drobiazgów - niespodzianek Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3481
  • 113

... @Konto usunięte, piątek się jeszcze nie skończył Emotikon: Język, no chyba że Warszawskie DPD przysypało Emotikon: LOL

Out do odwołania...

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3601
  • 4925
  • 130

@Konto usunięte "cza" było od razu uzgodnić z Arturem odbiór osobisty Emotikon: Mrugający 

zaoszczędziliby na kosztach wysyłki, to może by cóś w zamian dorzucili... Emotikon: Mrugający 

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3481
  • 113

Artur napisał(-a):

Każdy zwycięzca mógł sobie wybrać jeden gadżet z listy i dorzuciliśmy jeszcze kilka drobiazgów - niespodzianek Emotikon: Szczęśliwy

...mój wpis dotyczacy zdziwienia o możliwosci wyboru był swiadomy, niby takie "psss", że nic nie wiem Emotikon: LOL @Artur, zdekonspirowałeś mnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Out do odwołania...

Poziom 36, Guru *
  • 3601
  • 4925
  • 130

Artur napisał(-a):

Nie "ze skromności", a ze szczerości Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mam tę miłą rolę, że mogę ogłaszać takie "akcje dodatkowe", ale za wszystkie odpowiedzialny jest cały Zespół Nasz Orange Emotikon: Szczęśliwy

@Artur

Fajne te dodatki... sezonowe... też... 

Co do zespołu... wiedziałem... dobrze, że nie przypisałeś laurów centrali we Francji Emotikon: Mrugający .. ciekawe kto wymyslił "listę" prezentów... 

Poziom 34, Ekspert
  • 2594
  • 3481
  • 113

@Piotrekk85, a co u Ciebie? Dojechał kurier? Nic się nie chwalisz Emotikon: Bardzo szczęśliwy Takie małe info...napieszesz jeszcze 5 postów i rok Twoich urodzin masz na bank Emotikon: Mrugający

piotrk.jpg

Out do odwołania...

Konto usunięte
Nie dotyczy

Orange zazwyczaj ma super gadżety Emotikon: Szczęśliwy Brakuje mi tylko slipek z logo Orange ;p 

0 Lubię to
Odpowiedz