Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wszystkiego najlepszego!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@Anonim, 

myślę że Artur ze skromności napisze, że to nie On, tylko Zespół NO, albo firma OPL ...

 

 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

...tak, powerbank i to nie jakiś tam "byle jaki"...@Artur nie pożałował wrzucić do "worka" porządnych prezentów Emotikon: Mrugający

 

IMG_20170113_121307.jpg

 @Anonim, a można było wybierać? Emotikon: Mrugający

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@mabud73Ja muszę jeszcze poczekać cierpliwie albo przespacerować się w al.Jerozolimskie 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


Misiek62 napisał(-a):

@vdsl2

myślę że Artur ze skromności napisze, że to nie On, tylko Zespół NO, albo firma OPL ...

 


Nie "ze skromności", a ze szczerości 😄 Mam tę miłą rolę, że mogę ogłaszać takie "akcje dodatkowe", ale za wszystkie odpowiedzialny jest cały Zespół Nasz Orange 🙂

 


vdsl2 napisał(-a):

@mabud73Ja muszę jeszcze poczekać cierpliwie albo przespacerować się w al.Jerozolimskie 


@Anonim, jeśli już to do stacji kurierskiej, no chyba, że kurier przywiezie nam z powrotem to wtedy możemy dogadać się jakoś inaczej.

Każdy zwycięzca mógł sobie wybrać jeden gadżet z listy i dorzuciliśmy jeszcze kilka drobiazgów - niespodzianek 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

... @Anonim, piątek się jeszcze nie skończył Emotikon: Język, no chyba że Warszawskie DPD przysypało Emotikon: LOL


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@Anonim "cza" było od razu uzgodnić z Arturem odbiór osobisty 😉 

 

zaoszczędziliby na kosztach wysyłki, to może by cóś w zamian dorzucili... 😉 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


Artur napisał(-a):



Każdy zwycięzca mógł sobie wybrać jeden gadżet z listy i dorzuciliśmy jeszcze kilka drobiazgów - niespodzianek 🙂


...mój wpis dotyczacy zdziwienia o możliwosci wyboru był swiadomy, niby takie "psss", że nic nie wiem Emotikon: LOL @Artur, zdekonspirowałeś mnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


Artur napisał(-a):


Nie "ze skromności", a ze szczerości 😄 Mam tę miłą rolę, że mogę ogłaszać takie "akcje dodatkowe", ale za wszystkie odpowiedzialny jest cały Zespół Nasz Orange 🙂

 

Każdy zwycięzca mógł sobie wybrać jeden gadżet z listy i dorzuciliśmy jeszcze kilka drobiazgów - niespodzianek 🙂


@Artur

 

Fajne te dodatki... sezonowe... też... 

Co do zespołu... wiedziałem... dobrze, że nie przypisałeś laurów centrali we Francji 😉 .. ciekawe kto wymyslił "listę" prezentów... 

 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

@Piotrekk85, a co u Ciebie? Dojechał kurier? Nic się nie chwalisz Emotikon: Bardzo szczęśliwy Takie małe info...napieszesz jeszcze 5 postów i rok Twoich urodzin masz na bank Emotikon: Mrugający

 

piotrk.jpg

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Orange zazwyczaj ma super gadżety 🙂 Brakuje mi tylko slipek z logo Orange 😜