Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🏆📜 Wątek miesiąca: październik 2021


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

🏆📜 Wątek miesiąca: październik 2021

watek miesiąca.pngStało się! Wybraliście Wątek miesiąca: październik 2021 Szczęśliwy mężczyzna

 

Oto i on: 📜🏆  Program POPC nie objął Twojego domu? CPPC wyjaśnia, jak mogło do tego dojść.

 

Jego autorem jest @Arti_Kn_Pl. Nasza społeczność postanowiła uznać Twój temat za najbardziej ciekawy. Gratulujemy! Otrzymasz specjalną dedykowaną odznakę oraz bonusowe 2500 Punków Orange.

 

Temat nie zawiera oznaczonego rozwiązania, dlatego w tym miesiącu poza samym tematem, zgodnie z przyjętą konwencją, nagrodzimy jeszcze tylko najbardziej polubiony wpis. Jego autorem jest @Internet_popc. Użytkownicy zainteresowali się Twoim wpisem na tyle, że uznali go za najlepszy! Rozmawiali o nim przez cały miesiąc. Gratulujemy! Otrzymasz specjalną dedykowaną odznakę oraz bonusowe 1500 Punków Orange.

 

Co myślicie o naszym zwycięskim temacie? Zachęcamy do komentowania! 😊

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🏆📜 Wątek miesiąca: październik 2021

Nie zgłosiłem żadnego, ale zwycięski poparłem 😉

 

czyli uznałem, że jest ciekawy... ważny, bo prezentuje istotny problem związany z budowanymi sieciami i czasami  dziwnymi przypadkami pomijania adresów.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

🏆📜 Wątek miesiąca: październik 2021

Oba tematy "wiecznie żywe"...jak pewien przywódca...

uważam, że będą na topie jeszcze dłuuuugo (niekoniecznie na podium)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🏆📜 Wątek miesiąca: październik 2021

Gratuluję wyróżnionym kolegom, wątek miesiąca bardzo ciekawy i wciąż na topie.

Pewien niedosyt jednak pozostaje, o czym pisałem wcześniej podczas głosowania, a mianowicie to że było bardzo małe zainteresowanie konkursem przez co bardzo mało oddanych głosów (lajków), miejmy nadzieję że z czasem w następujących głosowaniach to się poprawi.