Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Przez tyle lat nikt nikomu się nie włamał na konto ani nic, z resztą, nie wiem co za bezpieczeństwo być wylogowywanym z własnego urządzenia, przecież na nowym urządzeniu trzeba zawsze się zalogować. Konto Nasz Orange to nie konto bankowe, by takie restrykcje miałyby być.

Ja aż takiego problemu z hasłami nie mam, bo korzystam z Dashlane'a.. Ale wygodniej było jak nie wylogowywało.


Zespół Nasz Orange
  • 1066
  • 8815
  • 54

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@-brtk- to wszystko to kwestie dość indywidualne. Dla przykładu, dzielisz komputer z kimś o połowę od siebie młodszym, jak wbije na forum i mu różne szkolne psikusy wejdą do głowy - to nie jest ciekawie Szczęśliwa kobieta


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Jak będzie chciał wbić to i w trzech godzinach by się zmieścił 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18898
  • 54095
  • 745

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Wczoraj wieczorem poobserwowałem, jak wygląda czas zalogowania i długość sesji. Około godziny 17-tej zalogowałem się na NO. Do godziny 20-tej skrobnąłem kilka postów potem zostałem wylogowany. Czyli aktywność na NO nie wpływa na długość czasu online. Po około trzech godzinach i tak będę wylogowany.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1281
  • 3076
  • 31

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Bartłomiej  dla przykładu, skoro obawiasz się że ktoś może pisać na forum z Twojego konta to sam decyduj i kliknij wyloguj jak już nie korzystasz. 

 

Korzystam z 4 urządzeń i teraz za każdym razem co wezmę w rękę to logowanie  😂😂😂

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

No właśnie w tym rzecz, przeglądam na kompie, wejdę ze smartfona i tam wylogowanie, potem znowu na kompie i tu też wylogowanie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5441
  • 17967
  • 186

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ciekawe czyje to wpisy "konto usunięte"... 

W sumie to wygodnie było, ale trzeba się przestawić... można zniknąć (jak wszystkie konta usunięte) na zawsze...

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Niektóre portale mają opcję zapamiętaj mnie i wtedy trzyma sesje, bez zaznaczenia tego, wylogowuje szybko z portalu, jeśli się nie mylę 30 minut nieaktywności, może takie coś wprowadzić na NO, kto chce wisi cały czas zalogowany, inni mogą korzystać z opcji wylogowywania gdy nieaktywny.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2051
  • 6377
  • 70

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Za parę dni hasło do NO będziemy mówić przez sen, nie wiem czy to bezpieczne w dobie inteligentnych tosterow 😉

Jak piszący wyżej bardziej mi odpowiadało poprzednie rozwiązanie. Działam na kompie i telefonach więc dziennie to się może zrobić sporo niepotrzebnego klikania...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18898
  • 54095
  • 745

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Przez te ponawianie logowania nie chce mi się zaglądać na NO. Coś zawsze dało by się napisać, ale nie chce mi się ponownie logować na urządzeniu. Na kompie jeszcze pół biedy, ale na komórkach odpuszczam.