Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8364
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@ketrasaArtur, @slav72 wiemy już, że przyczyną tego komunikatu jest zbyt duży rozmiar plików cookie przesyłanych do społeczności z poziomu przeglądarki.

Dzieje się tak, kiedy w bardzo krótkim czasie wielokrotnie odświeżana jest strona lub wyświetlanych jest wiele stron forum w niewielkich odstępach czasu. Rozwiązaniem dla tej sytuacji jest wyczyszczenie plików cookies. Sprawdźcie - to powinno rozwiązać problem, jeżeli ponownie dojdzie do takiej sytuacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Aśka_M przy następnym błędzie sprawdzę i napiszę.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Aśka_M  dzięki za info, czyli problem mógł wystąpić u mnie z tego powodu iż przeglądając/czytając posty w celu sprawdzenia informacji otwierałem forum na dwóch lub nawet trzech kartach jednocześnie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6240
  • 69

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Od mojego ostatniego wpisu (9 listopada) nie zmieniło się nic na lepsze - nadal muszę się codziennie logować 😞


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@spiro  to tak jak u mnie, o czym pisałem tu


@slav72napisał(-a)

Problem z samoistnym wylogowywaniem z forum nadal istnieje (przynajmniej u mnie), wylogowanie następuje co drugi dzień lub codziennie i bynajmniej nie jest spowodowane 2000 minut, gdyż wczoraj mnie wylogowało o godz. 13:50 i dziś ponownie o godz. 14:50 więc to 1500 minut. Wszystkie ustawienia sprawdzone, forum przeglądam na laptopie, przeglądarka Edge.


z tą różnicą że zauważyłem iż dzieje się to tylko na laptopie podłączonym do pomarańczowego światełka, z kolei na smartfonie z netem mobilnym od magenty (w zasięgu 5G) od 10 dni mnie nie wywaliło i to jest zastanawiające 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@slav72, wczoraj musiałem na lapku przejść z Edge na Firefoxa z powodu (tak gdybam) włączonego uBlock Origina. Serwer niedostępny z powodu 500, ale jak się ma alternatywę, to się korzysta🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Wracam do tematu, otóż problem z automatycznym wylogowywaniem z forum cały czas istnieje, dzieje się to tylko na laptopie podłączonym do FB 6 i od razu wyjaśnię nie jest to problem z ustawieniami komputera czy przeglądarki (jestem zalogowany na innym forum i tam nie wylogowało mnie nie pamiętam od kiedy, chyba od roku). Z forum NO korzystam również na telefonie (net mobilny od magenty, zasięg w zależności od obszaru 5G lub LTE+) i tu nie ma problemów z wylogowaniem, nie musiałem logować się od miesiąca.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1611
  • 8037
  • 63

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Nie znam drugiej takiej strony na której trzeba się ciągle logować. U mnie nie trzyma sesji zarówno za Firefox/Windows, Safari/iPhone i Safari/MacOS. Odechciewa się tu zaglądać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12950
  • 53210
  • 617

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Potwierdzam problemy, na mobilnym z Orange 2-3 razy dziennie zdarza się wylogowanie.

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Potwierdzam.

Mnie też "wywaliło" i do tego bez logowania pozwala odpowiadać na posta.

Jaki będzie efekt w momencie naciśnięcia przycisku "Publikuj"...???

...wiadomo. 😕

Ehhhh.... koniec roku. Może to chochliki płatają figle i już w Nowym 2022, wszystkie problemy samoczynnie [lub za sprawą Adminów] znikną.. ? Czego Wam i sobie życzę ! 🙂