Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56153
  • 763

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@mrosi73 identyczną sytuacje miałem w sobotę. Dobrze, żę przynajmniej na smartfonach nie ma problemu, bo trudno by było dostać się na NO.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6019
  • 24555
  • 209

Utrudnienia w korzystaniu z forum

To wręcz dziwne. U  mnie na ff desktop nie wylogowało ani razu, zero utrudnień. Nawet już chyba nie pamiętam danych do logowania...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 1078
  • 7

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Aśka_M błąd 500 pojawił się wcześniej przy okazji jakiś poprawek nie zgłaszałem tego, ale teraz można by się tym zająć. Teraz też on jest. Tak jak pisałem wcześniej,  pierwsza próba logowania, błąd 500 wyskakuje i tylko ponownie klikam zaloguj się i jestem zalogowany nic nie wpisuje. Można z tym żyć, tylko więcej klikania.

1a.png


Pracuję w Orange
  • 1154
  • 8695
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

A już myślałam, że mamy to za sobą 😠

Dzięki za wszystkie sygnały. Działamy dalej 🛠 Mam nadzieję, że szybko uda się wygrać nierówną walkę z tym randomowym problemem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56153
  • 763

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Aśka_M też myślałem, że już po aktualizacji będzie lepiej. Niestety od godziny próbuję zalogować się na komórce. Do tej pory przynajmniej na komórce NO działało. Teraz wyświetlił się komunikat 401. Nawet czyszczenie ciasteczek nie pomogło.

Screenshot_20210923-094746_Chrome.jpg


Pracuję w Orange
  • 1154
  • 8695
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@ketrasaArtur nie ma reguły czy to mobile czy desktop - na obydwu losowo pojawia się problem. Jesteśmy w trakcie dalszych analiz. Mam nadzieję, że uda się w końcu z tym skutecznie uporać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56153
  • 763

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Aśka_M do tej pory miałem tylko problemy z logowaniem na desktop. Mobilne działały bez problemu, do dziś.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56153
  • 763

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Aśka_M jeszcze tak mi się przypomniało, że błędy też zależą od adresu witryny. Nie mogę teraz tego sprawdzić, ale trzeba popatrzeć na screeny, jak ktoś zamieszczał.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 1078
  • 7

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Teraz poszło za drugim razem 401 i w moim przypadku 500. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4113
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

U mnie na komputerze ani na smartfonie nic nie wylogowuje, ale od czasu do czasu są te powiadomienia w ilości XX sztuk i zmieniony awatar.