Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Jakieś 30 min temu się logowałem i znowu mnie wylogowało.. 🙂 Weźcie to zmieńcie jak było.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18900
  • 54107
  • 746

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Widać różnicę między urządzeniami z androidem a laptopami, komputerami z Windowsem. Na androidzie zdarza się, że wylogowanie może nastąpić nawet po napisaniu posta. Na Windowsie często wylogowanie wcale może nie nastąpić.

 

Prawdę powiedziawszy, bardzo trudno obecnie korzysta się z forum. Zakładam, że dziś już coś zostanie wyjaśnione, bo wprowadzenie wylogowania po 3 godzinach nie działa prawidłowo, a najgorzej, jak korzysta się z kilku urządzeń.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13562
  • 55444
  • 663

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Wylogowuje czasami przed upływem 3 godzin na Androidzie


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16074
  • 84

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Wiktor  potwierdzam że wczoraj w ciągu godziny dwa razy mniej wyrzuciło i że jest gorzej na androidzie bo często wyrzuca napisanie posta jest trudne jak ktoś wolno piszę 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18900
  • 54107
  • 746

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Citi2017 Nie wiem, jak obecnie po tych zmianach, ale jak wcześniej próbowałem posta napisać bez zalogowania, to po kliknięciu publikuj, przeczytało mnie do logowania i po prawidłowym zalogowaniu post był umieszczany w temacie, którym pisałem. Teraz nie sprawdzałem, więc zawsze istnieje ryzyko utraty pisanego posta. Warto więc przed opublikowaniem skopiować.


Zespół Nasz Orange
  • 2885
  • 11537
  • 150

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Dzięki wielkie wszystkim za zasygnalizowane problemy z krótkim czasem sesji . Właśnie trwają analizy. Niewykluczone że do niektórych z was odezwiemy się w PW 📬


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Po prostu cofnijcie to do stanu przed i będzie perfekcyjnie 🙂 Na żadnym z for na których się udzielam, nie ma autowylogowania. Na jednym jest opcja "pozostań zawsze zalogowany", z której korzystam.

Ja potrafię sobie zajrzeć tu z komputera, a jak pójdę do salonu i siedzę na kanapie i zajrzę tutaj że smartfona, to trzeba się znowu logować. Trochę to irytujące lekko mówiąc 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18900
  • 54107
  • 746

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Przełączyłem się na chwilę na inną apkę, po powrocie na forum już jestem wylogowany. Minęło pewnie że trzy minuty 😤😠😡🤬☹️


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4111
  • 56

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ja teraz cały czas na smartfonie od paru godzin i ani razu mnie nie wylogowało.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18900
  • 54107
  • 746

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Jeżeli korzysta się z przeglądarki i nie przełącza między aplikacjami, to nie wyrzuca, ale wystarczy przełączyć się, np. na apkę FLEX i już trzeba na nowo się logować po powrocie.