Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Drodzy forumowicze 🙂

 

Możecie obecnie odczuwać niedogodności w korzystaniu z niektórych opcji i funkcjonalności związanych z forum (np. konieczność kilkukrotnego klikania w wysuwane menu boczne. Akurat w tym przypadku może pomóc wyczyszczenie cookies). Ma to związek z prowadzonymi pracami. Prosimy Was o cierpliwość.


Postaramy się temu zaradzić tak szybko, jak tylko to możliwe!

 

Zespół Nasz Orange

624 ODPOW. 624

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Wyszukiwanie na stronie głównej i podstronach też nie zawsze działa. To samo dotyczy trzech kropek przy powiadomieniach i wiadomościach.

Po wejściu na swój profil nie zawsze tez pojawiają się osiągnięcia.

Czyszczenie ciasteczek pomaga, przynajmniej na jakiś czas.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Wiktor 

Toż przeca mieliście rozpocząć grzebanko dopiero od dziś w nocy - znaczy się 30 X br. do jutra 😣 a Wy zaczęliście zabawę od wczoraj , a to czemu tak jeśli mogę wiedzieć eee ? Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@wscieklaewka  Pewnie temu, żeby wykonać zadanie w tle, tylko coś się ino skopciło i dlatego takie utrudnienia. No i wymuszona przerwa.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Kurcze ciekawe czego oni szukają @ketrasaArtur , bo mam jakieś takie złudzenia i przemyślenia też Emotikon: zakłopotany


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Utrudnienia w korzystaniu z forum


@wscieklaewka napisała:

@Wiktor 

Toż przeca mieliście rozpocząć grzebanko dopiero od dziś w nocy - znaczy się 30 X br. do jutra 😣 a Wy zaczęliście zabawę od wczoraj , a to czemu tak jeśli mogę wiedzieć eee ? Emotikon: Język


Anooooo... Mieli ta, mieli ta... Ale ktoś coś wcześniej (ten tego), coś więcej (ten tego)... I mamy jak mamy.
Nie jest na szczęście taaaak źle :). Da się żyć 😉


Moja wyobraźnia potrafi stworzyć scenariusze, wizualizacje, w których problemy na forum są o wiele, wiele gorsze Emotikon: zakłopotany. Dlatego cieszę się (maaam nadzieję, że słusznie), że wywaliło jedynie kilka rzeczy, o których wyżej już wspomniano ;0

 

Praca nad naprawą wreeeee

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum


@wscieklaewkanapisał(-a)

Kurcze ciekawe czego oni szukają @ketrasaArtur , bo mam jakieś takie złudzenia i przemyślenia też Emotikon: zakłopotany


Szukają @wscieklaewka  dziury w całym Emotikon: Mrugający Przypomina mi to w wojsku pewną historię z wystrzeloną amunicją. Niby wydana miała się zgadzać ze zużytą, a odnalazły się "lewe" łuski po nabojach Emotikon: Mrugający Może znajdą bursztyn? Emotikon: Mrugający

Widzisz @wscieklaewka , ma chłopak bujną wyobraźnię...trza uważać dziewczęta Emotikon: Zaskoczony


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

To znaczy się @Wiktor że jutro o 1:00 forum będzie w pełnej krasie ( mam taką nadzieję )  - bo kto w nocy wstaje ten - tratatatata Emotikon: Język

No dobra toż to nie komunikacja miejska jest 🙂

 


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@wscieklaewka jutrzejsza zapowiedź też jest aktualna. Generalnie to dziś i jutro może być trochę bałaganu i niedociągnięć za co bardzo przepraszamy. Mam nadzieję, że sprawnie wszystko ogarniemy 🙂

 

I pytanie do wszystkich - czy po wyczyszczeniu cookies macie jeszcze problemy z menu - tym po lewej i po prawej stronie (hamburger, kropki)? Powinno działać to już tak, jak wcześniej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Utrudnienia w korzystaniu z forum

U mnie menu chodzi.