Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 1149
  • 2288
  • 67

Użytkownik miesiąca wybrał zdjęcie na stronę główną 🖼️

[ Edytowane ]

Realizujemy jeden z pomysłów, który pojawił się w Społeczności i który wybraliście swoimi głosami:

Od tej pory, użytkownik, który zdobędzie największą liczbę punktów w rankingu Użytkownik miesiąca – w nagrodę będzie miał prawo zdecydować jakie zdjęcie będzie wyświetlane na stronie głównej społeczności Nasz Orange.

To dopiero władza, prawda? ;-)

We wrześniu, najwięcej punktów (34 890) i tytuł Użytkownika miesiąca zdobył @Piotrekk85. Gratulujemy! Wybrane przez Piotrka zdjęcie powinno lada chwila pojawić się na na stronie głównej i będzie na niej do końca października.

gettyimages-582481921_preview.jpg

17 ODPOWIEDZI
Highlighted
Poziom 36, Guru
  • 6537
  • 2602
  • 340

Miało być na jeden dzień a tu aż do końca miesiąca - super i dzięki 😉
Every little helps Emotikon: Szczęśliwy | Proszę o głos na dwa pomysły - kliknij ➡️ tutaj ⬅️ oraz ➡️ tutaj ⬅️.
Zespół Nasz Orange
  • 1149
  • 2288
  • 67

To my dziękujemy. Mi bardzo podoba się wybrana przez Ciebie grafika i jako człowiek lubiący zmiany cieszę się, że będzie się dość często zmieniać Emotikon: Szczęśliwy)
Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

@ArturRaczej nikt nie ma szansy mieć więcej punktów niż @Piotrekk85 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 22, Pasjonat
  • 1014
  • 789
  • 10

@Piotrekk85, najszczersze gratulacje Emotikon: Bardzo szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 462
  • 423
  • 24

@Piotrekk85, świetny wybór! Emotikon: Szczęśliwy
... Taki w tonacji noir ;-)

| Nie wiesz jak założyć nowy temat? Kliknij tutaj | Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie |

Poziom 36, Guru
  • 6537
  • 2602
  • 340

@vdsl2: spójrz na sierpień Emotikon: Mrugający
Every little helps Emotikon: Szczęśliwy | Proszę o głos na dwa pomysły - kliknij ➡️ tutaj ⬅️ oraz ➡️ tutaj ⬅️.
Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

@ArturNie wiem czy wstecz będzie brane po uwagę  ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 60
  • 349
  • 15

@Piotrekk85 dobry wybór, gratulacje Emotikon: Szczęśliwy NO prezentuje się świetnie

| Nie wiesz jak założyć nowy temat? Kliknij tutaj | Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie |

Poziom 20, Pasjonat
  • 88
  • 54
  • 2

Zmiana na plus, bardzo fajna opcja i "nagroda" Emotikon: Szczęśliwy Myślę że będzie ona należała do @Piotrekk85 przez miesiące Emotikon: Język Nowe tło jest suuuper Emotikon: Szczęśliwy Jedno co mnie tylko zastanawia - lokowanie produktu. Ja na tym zdjęciu wyróżniam pewnego producenta smartfonów. Czy to nie będzie miało "negatywnego" wpływu na wizerunek NO?? Tak tylko gdybam oczywiście???

Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia.
0 Lubię to
Odpowiedz