Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🏅TOP 30 użytkowników Nasz Orange za II połowę 2022 Roku 🏅


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8355
  • 23

🏅TOP 30 użytkowników Nasz Orange za II połowę 2022 Roku 🏅

Odnosząc się do zasad dotyczących wyboru Herosów, to zostały one spisane, opublikowane i dotyczą wszystkich w takim samym zakresie 🙂 Weryfikację i wybór ponawiamy co pół roku, więc każdy ze stażem min 6 miesięcy ma szansę 🙂 Co do powrotów, to nie jesteśmy w stanie formalnie potwierdzić, że to ten sam użytkownik, bo konto usuwane jest wraz ze wszystkimi danymi. W przeszłości zdarzało nam się przychylać do Waszych próśb i stosować oznaczenie "Przyjaciela", ale Heros, to największe wyróżnienie na forum i nie możemy bazować na tym, że "czujemy", że to ta sama osoba 😉

Porządkując temat: powrót po usunięciu konta = nowy użytkownik z perspektywy forum. I tego będziemy się trzymać (bez żadnych wyjątków od tego roku, żeby nie było wątpliwości i nieporozumień). Jeżeli zdarzy się jakiś problem techniczny z kontem, to niezmiennie zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: NaszOrange@orange.com - pomożemy 🙂

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

🏅TOP 30 użytkowników Nasz Orange za II połowę 2022 Roku 🏅

@Aśka_M  i tak trzymać 😊 Najważniejsze są zasady, a nie jak w reality show, że zwierzęta. Tam, w świecie Adama panują ciut podobne jego poglądy i zasady, jak na forum NO 😊 Porządek musi być😊


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

🏅TOP 30 użytkowników Nasz Orange za II połowę 2022 Roku 🏅

@Aśka_M  popieram na dwie ręce 😄

Co do weryfikacji użytkownika, który powraca, ślad pozostaje po wcześniejszej, jego obecności na forum, choćby Heros miesiąca czy Użytkownik miesiąca, ja tam mam stały numer, do Bonusowej nagrody GB 😉

ale regulamin rzecz święta i go uszanuję 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🏅TOP 30 użytkowników Nasz Orange za II połowę 2022 Roku 🏅

Po to zadałem publiczne pytanie, żeby Zespół jednoznacznie określił swoje podejście. Dziękuję @Aśka_M 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

🏅TOP 30 użytkowników Nasz Orange za II połowę 2022 Roku 🏅

Trochę spóźnione, ale gratulacje dla wszystkich 👏

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12924
  • 53106
  • 617

🏅TOP 30 użytkowników Nasz Orange za II połowę 2022 Roku 🏅

@Piotrekk85  się podróżuje, się spoźnia 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

🏅TOP 30 użytkowników Nasz Orange za II połowę 2022 Roku 🏅

Wróciłem do Polski w niedzielę wieczorem, ale musiałem nadgonić z pracą bo końcówka stycznia do gorący u mnie okres w pracy.