Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@tjw1978 jeżeli masz światłowód, tv i multiroom, to wersję z Xioami Mi Boxem mógłbyś testować na każdym smart TV 🙂

@RaDo_sny, @Citi2017 @gregorio990 drugi telewizor w ramach multiroom jest w tym przypadku konieczny. Bez tego nie da rady 😞

@Decklen dzięki za zgłoszenie 🙂 odezwę się w pw.

 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Szukamy testerów Android TV

@RaDo_sny @Citi2017 "rabat 100% na abonament za usługę multiroom na czas testów" Szczęśliwa kobieta


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Szukamy testerów Android TV

@Bartłomiejnie posiadam multiroom


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Siemanko. Jestem tu nowy. Mam Orange Love tv z "antkiem" też nie mam multiroom ale myślę że to nie będzie problem. Pozdrawiam

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Jeszcze nie jestem klientem, alew następnym tygodniu mam zamiar złożyć zamówienie na 1Gbps + TV + 2x multiroom, także z wielką przyjemnością wezmę udział w testach i przetestuję jak działa aplikacja Orange zarówno na posiadanym przeze mnie TV Philipsa jak i Mi Boxie.

Dodatkowo podzielę się swoimi wrażeniami w porównaniu z usługą Horizon GO na Android TV 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 40
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Osobiście nie posiadam telewizora z Android TV,ale sukcesywnie wykorzystuję opcję multiroom z pominięciem sprzętu sieciowego dostarczanego przez Orange (jedyne co pozostaje w użyciu to konwerter optyczny i oczywiście dekodery) bez żadnych problemów z odbiorem telewizji, więć również mógłbym sprawdzić działanie tego sprzętu w warunkach innych niż ekosystemu Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@Mat1403 witaj w naszej pomarańczowej Społeczności 🙂 Czy korzystasz ze światłowodu i oferty TV Orange? To główne warunki testu. Co do multiroom, to konieczna byłaby deklaracja włączenia usługi (rabat 100% zgodnie z ogłoszeniem).

@void fajnie, dzięki za zgłoszenie 🙂 daj znać, jak już będziesz w posiadaniu naszych usług. Odezwę się wtedy w sprawie szczegółów.

@MrSnrub rozumiem, że korzystasz z naszego światłowodu i oferty TV? Jeżeli tak, to testy jak najbardziej będą możliwe 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 40
  • 0

Szukamy testerów Android TV

@Aśka_M Tak,posiadam usługę internetu światłowodowego 300 Mb/s i telewizji w opcji multiroom.


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Szukamy testerów Android TV

@MrSnrub super 🙂 Odezwę się w takim razie w wiadomości prywatnej w sprawie szczegółów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Szukamy testerów Android TV

Jednak zamówienie usług Orange nie jest takie proste jak myślałem. Wbrew temu co widać na stronie nie da się zamówić internetu przez internet Emotikon: LOL