Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
od lipca 2018
wtorek
MrSnrub
Poziom 12, Recenzent
Poziom 12, Recenzent
Punkty: 2435
7
5
0
0
offline
ostatnia aktywność: 17-09-2019 22:59

Osiągnięcia

III Urodziny Społeczności

Roczniak

1 like

1 odpowiedź

1 temat

Pierwsze lądowanie

Parametry konfiguracji IPv6

Czy znajduje się gdzieś kompletna lista parametrów wymaganych do uruchomienia adresacji IPv6, czyli rodzaj kofiguracji, raw-options dla DHCPv6 jeżeli są wymagane, wielkości nagłówków i tak dalej ? Znalezienie jakichkolwiek informacji graniczy z niemożliwoś [...]

Samsung ICU 100 z własnym routerem

Router musi obsługiwać VLAN Trunking,czyli możliwość zawierania wielu sieci logicznych w jednej sieci fizycznej. Jest to możliwe do zrobienia na dystrybucjach typu OpenWRT,DD-WRT,pfSense,OPNSense,routerach Ubiquiti,Mikrotik i tak dalej.

Telia - problemy z pingiem

Większości osób radzę zapoznać się z pojęciem bufferbloat i sprawdzić,jak bardzo niewydolny w kwestii zarządzania ruchem sieciowym jest Funbox,niezależnie czy jest to wersja 2.0 czy 3.0.

Priorytety VLAN dla usługi TV na łączu FTTH

Dla osób które chcą zastąpić Funboxa dystrybujcją pfSense :Konfiguracja odbywa się na zasadach podanych na stronie trzepak.pl,czyli wymaga stworzenia dwóch VLAN-ów - 838 i 839 na karcie sieciowej podłączonej do ONT z priorytetami 4. Jednakże dla distro 2.4 [...]

Priorytety VLAN dla usługi TV na łączu FTTH

Czy mógłby ktoś podać bieżące numery i priorytety sieci vlan potrzebnych do uruchomienia telewizji w usłudze światłowodowej ?