Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z powiadomieniami, czyli aktualizacja kategorii ;)


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Aktualizacja kategorii tematów w Nasz Orange

Dla mnie najważniejsze pozycjonowanie najnowszych postów. Na to czekam 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Aktualizacja kategorii tematów w Nasz Orange

Oooo chyba juz działa tak?

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja kategorii tematów w Nasz Orange

@Artur jak coś to trudno, to nam wyślecie trochę spamu i już, coś za coś 🙂 Nigdy nie ma nic za darmo 🙂 Takie życie, wpółczuje tym Waszym informatyką, jak kiedyś się z nimi spotkam to mają u mnie "krate" piwa 🙂 😜 😜 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Aktualizacja kategorii tematów w Nasz Orange


Ron napisał(-a):

Oooo chyba juz działa tak?


No chyba jednak nie 😞


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Aktualizacja kategorii tematów w Nasz Orange

Mamy dwie wiadomości, jak zwykle - bardzo dobrą i... mniej dobrą 😉

 

Bardzo dobra: nowe kategorie już są i jeśli nie zauważymy jakiegoś strasznego błędu to zostaną. 

 

Mniej dobra: tymczasowo musieliśmy całkowicie wyłączyć powiadomienia e-mail, aby nie spamować skrzynek, ale pod "dzwonkiem" ikony powiadomień mogą wskakiwać notyfikacje o starych tematach, które właśnie przenieśliśmy do nowej kategorii. Przepraszamy za to.

 

A teraz trzymajcie za nas kciuki, bo razem z @Sylwia@Mikołaj i @Rafał będziemy przenosić setki tematów do nowych kategorii. Jeśli zauważycie coś niepokojącego - dawajcie znać 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja kategorii tematów w Nasz Orange

@Artur Ja na dzień dobry całkowicie wyłączyć powiadomienia e-mail jak dla mnie jest to zbędne, by zaśmiecać skrzynkę. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Aktualizacja kategorii tematów w Nasz Orange

To pewnie kwestia tego "co kto lubi" 🙂 Jeśli ktoś chce to bez problemu może wyłączyć wszystkie powiadomienia e-mail, ale jeśli nie logujemy się codziennie to warto zostawić kilka, np. te informujące o tym, że ktoś o nas wspomniał. Gdyby ktoś szukał to tu się je ustawia, tylko przypominam, że chwilowo zostały wyłączone i zaczną działać dopiero jutro 🙂 https://nasz.orange.pl/t5/user/myprofilepage/tab/user-subscriptions:notification-settings
Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacja kategorii tematów w Nasz Orange

@Artur O co chodzi z tym  Odpowiedz jako pierwszy?

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aktualizacja kategorii tematów w Nasz Orange

Z tego co widzę, to wszystko ręcznie robicie. Życzę powodzenia i cierpliwości 😉

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Aktualizacja kategorii tematów w Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Artur O co chodzi z tym  Odpowiedz jako pierwszy?

 


Tu zawsze wyświetlają się tematy, w których nie ma jeszcze odpowiedzi. Czyli jeśli ja, @Sylwia lub @Rafał mylimy się i niechcący przenosimy komentarz zamiast całego tematu - to tutaj trafia taka zguba bo dla systemu jest on "tematem bez odpowiedzi". Poprawiamy na bieżąco 🙂