Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇

@rumburak żeby zostać Herosem, nie trzeba spełniać wygórowanych wymogów. Warunki są realne do spełnienia przez każdego użytkownika forum NO. 

Wszystkie wymagania znajdziesz w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Jak-zosta%C4%87-Herosem/m-p/60379

Jakie korzyści wynikają z bycia Herosem, sam możesz się przekonać zostając jednym z Herosów:

https://nasz.orange.pl/t5/custom/page/page-id/HerosiOrange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇

Dziękuję za wyróżnienie.
Gratulacje dla wszystkich 👏👏👏👏

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇

Dzięki i gratulacje dla reszty użytkowników forum ✌


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇

Gratulacje dla naszych Herosów 😊 Wasza wiedza i chęć dzielenia się nią budzi podziw ❤️


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇


@rumburaknapisał(-a)

Ja nie wnikam w motywy ludzi, którzy zostali Herosami. 


A ja Ci chętnie powiem. 😉 Telekomunikacja to moje hobby i mocno się tym interesuję od dziecka. Jeszcze pamiętam czasy Moje Logo News w iTV (ktoś pamięta? :)). A bonusy z bycia w grupie herosów to miły dodatek oraz dodatkowe możliwości (np. wspólny zjazd). 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇

Gratuluję i motywuję się jeszcze bardziej do znalezienia się w tym zaszczytnym gronie


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇


@rumburaknapisał(-a)

Ja nie wnikam w motywy ludzi, którzy zostali Herosami. Chodzi mi o to, że korporacja sama z siebie powinna dać premię, za to że komuś się chce "robić klimat na forum". Jak są gigsy/minuty/smsy to ok.


haha
raczej korpo oczekuje że to Ty masz z siebie dawać jak najwięcej a nie oczekiwać premii.
patrząc na to co się dzieje to zaraz się okaże że trzeba jeszcze jakiś dodatkowy abonament wykupić by móc tu się produkować 😋


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇

Nie wiem jak tam Julien ale jak się wybierzecie do Wawy to ja zawsze w miasteczku się z Wami spotkam i kawę postawię 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇

@Remi , będę pamiętał 😁📶


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

🥇🏆 Ogłaszamy Herosów 2023 I 🏆🥇

@tolek tu się zgodzę. Też miałam okazję być w tym szanownym gronie w ,, zeszłym wcieleniu". Te profity to miły dodatek. Czy np. GB za tytuł miesiąca (swoja drogą nie mam numeru w Orange który mógłby z tego skorzystać). Jednak dla mnie ogólnie udzielanie się na forum jest jako jedna z ciekawych opcji zabicia wolnego czasu na dodatek zgodna z moimi zainteresowaniami. I to w naprawdę fajnym gronie. Mnie tam nie motywują żadne profity a jeśli się trafi jakieś wyróżnienie to miły gest uznania.